Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akatsuki vs Espada kik nyernén...

Akatsuki vs Espada kik nyernének es miert?

Figyelt kérdés
szerintem az akatsuki

2015. jún. 27. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hm... nem nézek Narutót és hát így nem tudom, de ott van az Espadaknál Ulquiorra aki eléggé kemény.

#spoiler:

Azonban egy Akutsaki vs Qvinsi harcban kétlem, hogy nyerne az előbbi pl. ott van a zombi vagy a legerősebb qvinsi aki Zarakival harcolt.

De Juha Back személyes "testőrségéről" nem is beszélve akik a 0. osztagot játszva lenyomták.

2015. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Espada, mert őt halott lelkek és az emberek (Akatsuki) nem látják őket.
2015. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akatsuki : obito áttenné őket a másik dimenzióba és bye.
2015. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz,h áttegye őket, először látnia kell őket...

Plusz az espada, pl. Grimmjow nyitott magának átjárót korábban is Hueco Mundo és Karakura között...

2015. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pain nyomna egychibaku tenseit, esetleg egy nagyon nagy shinra-t és repülnének az espadasok :)
2015. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sharingan többféle képességével mindent lát szinte,minimális chakrát is (a sima nem "ninja" embereket,lényeket is).

De jól megoldhatná,pár elfogott bijuu után pár klón,kiterjesztett tsukuyomi ,amint valaki belép a genjutsuba ő azt tudja,vagy akár izanami is lehetne ,mert a használó tudja ki mikor lép bele a genjutsuba.

Ergo amint belépett jöhet a kamui.

2015. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ricsy7111 válasza:
Akatsuki , de szerintem elèg Obitois!:D
2015. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az espádákat nagyon nem szeretem de azt figyelembe kell veni hogy képesek a lvegőbe megálni de a narutóba inkább technikásak a bleachben meg csak a nyers erő van.
2015. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 6byakuya6 ***** válasza:
Sharingan vs tükörholdvirág... Szerintem tükörholdvirág erősebb mint egy genjucu és amúgy saier aporro az egész akatsuki erejét kielemezné szal az espada nyerne. És ők szerintem kitartóbbak. Éa ha inouét is espadasnak vesszük ő mindenkit feltámasztana és a lidérceket csak zanpakutoval lehet kinyírni
2016. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

De most tényleg ott van az akatsukiban uchiha obito, aki ide oda teleportálhatja őket ja és ott van itachi genjutsuja,tsukunyomija,amaterasuja,susanoja, samehada a chakra szívó kard és kisame, ja meg hiden aki halhatatlan és kakuzu az 5 elemet tud használni meg pain/nagato küldene feléjük egy shinra tenseit egész Uekomundo 2 állna, meg Konen de annak csak paper jutsui vannak de az se nagyon gyenge nem nagyon tudnák megölni őtet, sasori meg bábozna egyet ő se nagyon halna meg, Deidara meg ott helyben olyat robasztanna Uekomundo Pain shinta tenseje után 4 fele állna


+ Ellővennék Madarát egy olyat aki sharinganból->mangekyo sharinganra (őrök)->Rinneganra vált olyan susanot alkotna Ulqiorát 4 be vágná meg a bijju manipulálása

Win:Akatsuki Loser:Espada

2016. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!