Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Terminátor filmeke...

Aki látta a Terminátor filmeket, kifejtené a véleményét erről?

Figyelt kérdés

Napokban néztem meg a 4. rész Megváltást, de csak kérdéseket vetett fel bennem. Tulajdonképpen egy dolgot szeretnék kifejteni, a sztori egy óriási hibáját!


Tudjuk azt, hogy Kyle Reese igazából John Connor idejében él, és apja is az utóbbinak, + az első részben Sarah Connor védelmezője, ahol még John nem született meg. Tudjuk azt is, hogy John Connor küldi vissza őt az időben, hogy megvédje az anyját. Nos, kérdésem az, hogy ha Kyle éppen Connor apja, akkor hogyan lehetséges mindez?


Hiszen Connor, Kyle és Sarah gyermeke. De amíg Connor nem küldi vissza őt a múltba, addig nem születhet meg maga Connor, így nincs aki a jövőben Kyle-t visszaküldje, ugye. Szar a történet maga. Paradoxon, hiszen Kyle kell Connor születéséhez, de nincs is addig az a Connor, aki visszaküldje őt a múltba, hogy anyját teherbe ejtse.


Nem tudom, ki vette észre ezt a dolgot a történetben, de amennyire vártam az 5. részt, most annyira értelmetlen megnézni, hiszen értelmetlen az alap sztori...


2015. jún. 28. 17:35
 1/7 Feketeruhasember ***** válasza:
100%

Te nem érted a logikáját..


Maga az a tény hogy létezik időgép a jövőben, ez teszi mindezt lehetővé. Maga az időutazás is egy lehetetlen szituáció ami kihatással van a jövőre. Kyle csak az után lehet Connor apja hogy visszament az időben. Az élete teljesen lineáris csak a jövőben élt majd visszatérve a múltba halt meg. Nincs ezen semmi érthetetlen.

2015. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Feketeruhasember ***** válasza:
Ebben az esetben "a jövő a múltbéli események előtt történik" legjobban így lehet megfogalmazni.
2015. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinek feltűnik, a válasz viszont nagyon egyszer: Camaron egy végtelenül igénytelen arc.
2015. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem lehetséges. Mert addig nincs Connor a jövőben, míg a jövőből Connor vissza nem küldi Kyle-t. Ha meg a jövőben is van Connor Kyle nélkül, akkor az nem Connor, mert nem Kyle-tól van.


A sztori szépen kisimítható lenne, ha nem Connor küldte volna vissza azt a hülyegyereket, de nem így van. Ezzel ellentmondásos az egész sztori.

2015. jún. 29. 17:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan elképzelhetetlen a számomra, hogy te megszületsz, felnősz és úgy döntesz, hogy a haverodat visszaküldöd a múltba, hadd jöjjön össze anyuddal, és attól fogva a haverod az apád, nem az eddigi. Hiszen hány milliárd lehetősége is van a géneknek az emberi alak és személyiség kialakítására? Kötve hiszem, hogy a haverod pont ugyanolyanra csinálna téged, és te te lennél, nem pedig egy harmadik személy. Te eltűnnél.
2015. jún. 29. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

A múlt eseményei már megtörténtek. Így van hatással a jövőre, ami szintén megtörtént. Egyszerű.


[link]

2015. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
It doesn't make sense. Ez két külön szál. Egy olyan múlt nem történhet meg, amit a jövő alakítana.
2015. aug. 24. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!