Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot utáljátok a...

Melyik sorozatot utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ami mostanában fut - RTL szemeteket, Comedyn most a Christine kalandjai, ami hihetetlenül primitív. Régebbről konkrétan nem emlékszem melyiket utáltam a legjobban.

Nincs rossz műsor, csak rossz idősáv - tartja a latin közmondás, tehát felőlem adjanak amit akarnak, csak én nehogy véletlen rákapcsoljak.

2015. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Breaking bad,a legnagyobb csalódás :/
2015. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a Barátok köztet eléggé utálom legalább annyira mint a szomszédokat anno.
2015. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az az éjjel-nappal bp. ökörség sorozatnak számít?

Mert akkor azt.


Egyébként nem nézek olyat, ami nem tetszik, így nincs is mit utálni.

2015. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem minden sorozatot nézek, így teljesen egyértelműen nem tudok válaszolni, de talán az Éjjel-nappal Budapest és a Szulejmán - ez a 2
2015. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2: Mi volt akkora csalódás a BreakingBad- ben?
2015. jún. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BenToro69 válasza:

A Breaking bad magasan a nézhető kategóriába tartozik.

Szerintem az Agymenők kritikán aluli.

2015. jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jóbarátok. Meg az olyan sorozatok, amik alá aláröhögnek... aztán még Szulejmán, Jóban-rosszban
2015. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6. 7. Én csak minőségi sorozatokat nézek és azok között volt a legrosszabb,persze természetesen nézhető,de eléggé zavaró volt a vontatottsága,meg volt a nagy kartell biznisz,a 4. évadra kiteljesedett,iszonyatosan jó volt az egész évad,főleg a vége,de az 5. évad???pár suttyó paraszt ember?az ő legyőzésükről szólt az évad nagy része (meg sok minden másról) és egyszerűen nevetséges volt,meg a vége se tetszett,nem volt méltó a halála a sorozathoz ,vagyis nem így kellett volna meghalni
2015. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!