Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Oculus...

Mi a véleményetek az Oculus filmről?

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindenki azt mondta, hogy nagyon durva és utána nem mertek egyedül kimenni wc-re, de neten azt olvasom, hogy nem nagy szám.

2015. jún. 29. 18:55
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy nektek esetleg mi volt olyan ami után nagyon féltetek egyedül?
2015. jún. 29. 18:58
 2/4 Blackburn98 ***** válasza:
86%

Hát tényleg nem valami nagy szám :D

Igazából én nagy horror rajongó vagyok szóval nagyon nem szoktam félni egyiktől se

Talán régebben a Kör című filmtől féltem :D

Nem tudom te mennyire vagy ijedős vagy mennyire nem,de az Insidious meg a Démonok között nekem nagyon tetszett,azt tudom ajánlani :)De még a Halálos hallgatás is egy jó film

2015. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ez durva?? o-O jó, mondjuk én is pont olyan vagyok mint az első válaszoló, ezért nem igazán találkozok igazán ijesztő filmekkel, de ez szerintem az egyik leggyengébbek közé tartozik. a szereplők számomra idegesítőek és kiszámíthatóak voltak, egyikük iránt sem éreztem különösebb szimpátiát, maga a film meg sokkal több akar lenni mint amilyen. elgondolkodtató és megrázó próbál lenni, de őszintén egyik sem, ijesztő meg legfőképp nem. megint csak egy felejthető és túlhype-olt horrorfilmmel bővült a műfaj.


viszont szerintem jó film a feketeruhás nő (szigorúan a 2012-es). igaz még néhány évvel ezelőtt láttam, de elég jó volt. nem egy tipikus klisés film, vannak benne ijesztések, és a hangulata az egyik legjobb. egy kicsit nehézkesen indul el, ha jól emlékszem, de aztán egyre jobb lesz.

2015. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óh köszi:) én a kört most láttam és nem volt nagy szám:( de a démonok között az tetszett:D
2015. júl. 4. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!