Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok hasonló sorozatokat...

Tudnátok hasonló sorozatokat mondani, mint a Chloe King 9 élete (The nine lives of Chloe King), Vámpírnaplók, Teen Wolf, Titkos Kör?

Figyelt kérdés

Az előbbi sorozat nem igen ismert, mert el lett kaszálva, mielőtt Magyarországra ért. A lényeg, hogy efféle kaliberű legyen! :)

Amit ne írj, mert láttam/nem érdekel:

Odaát

Being Human - Emberbőrben

Originals


2015. jún. 29. 22:23
 1/8 anonim válasza:

Látom hasonló az érdeklődési körünk. :) Írok pár sorozat címet amiket ezeken kívül szoktam még nézni, aztán majd kiválogatod mik tetszenek.

- Merlin kalandjai

- Supernatural

- Pretty little liars- ebben nincsen misztika, viszont nagyon érdekes

Majd még írok, ha eszembe jut valami, de ne aggódj mindjárt itt a Teen wolf 5-ik évada!!

2015. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a supernatural az odaát :D A pll-t ismerem, szeretem. És igen 5.évad *-* Már láttam mindkét tészt, nagyon jó volt. Ezt vártam :)) Stiles ♡♡♡
2015. júl. 2. 01:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Részt***
2015. júl. 2. 01:09
 4/8 anonim válasza:
the 100, lost girl, Izombie, the walking dead most ennyi jutott eszembe:)
2015. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#4 vagyok van még az eyecandy is viszont annak csak az első évada van meg és az is elég rövid.Esetleg ha még érdekel a trónok harca.
2015. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
True blood ennek azt hiszem 7.évada van de nagyon jó én szeretem :)
2015. júl. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
alphas, vámpír akták (blood ties), csillagközi szökevények, dark matter, defiance, dominion, dresden akták, eureka, firefly, grimm, haven, helix, hősök, merlin, holdfény (moonlight), intelligence, izombie, odaát, painkiller jane, primeval, rejtélyek kalandorai, rémvadászok, star-crossed, the 100, the almighty johnsons, the gates, witches of east end, eastwick, x csapat, merlin
2015. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én azt szeretném kérdezni hogy a Chloe King 9 élete sorit hol tudom megnézni? Már mindenhol kerestem. Előre is köszönöm a segítséget
2021. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!