Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mellőzött egy csomó Ed,...

Miért mellőzött egy csomó Ed, Edd és Eddy epizódot a Cartoon Network?

Figyelt kérdés
Például a legelső részt, a The Ed-Touchablest maximum egyszer leadta magyarul, de azóta sosem került adásba. Ugyanígy a Pop Goes the Ed epizódot is kihagyják az újrasugárzáskor. Meg a félórás epizódokat (pl. If It Smells Like an Ed) egyszer sem láttam adásban... De miért?

2015. jún. 29. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Passz, más országokban sem adták le őket, akikkel osztoztunk a Cartoon Network adáson.


Arra emlékszek, hogy pár éve csak úgy hirtelen leadták valamelyik két részes epizódot, pedig maga a sorozat már nem ment. Talán pont az "If It Smells Like an Ed" volt az, de csak arra emlékszek, hogy a szokásosnál is jobban megvariálták a szereplők hangjait, szóval gondolom, hogy ezt külön szinkronizálták le a többi résztől.


A Cartoon Network más sorozatokkal is eljátssza ezt, néha a cenzúra miatt hagynak ki részeket bizonyos rajzfilmekből (pl. Parkműsor "The Unicorns Have Got to Go" része), máskor pedig egyszerűen elszúrják a saját műsorbeosztásuk, és azt sem adják le, aminek már megvan a szinkronja (pl. Transformers Cybertron utolsó pár része).

2015. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Ed-Touchables-t és a Pop Goes the Ed-et sokszor láttam magyarul, még a 2000-es években. A sima részeket mind adták (a csonka 6. évadot nem tudom, akkor már nem néztem CN-t), viszont volt egy részpár, az Eeny, Meeny, Miney Ed/Ready, Set, Ed, amelyik lengyel szinkronnal ment. A Fosteréknek is volt egy idegen nyelvű részük, meg talán más sorozatnak is, csak arra nem emlékszem.


Már akkor se nagyon voltak dupla részek. Nem tudom, miért, de talán összefügg azzal, hogy a simákat se páronként adták le, hanem össze-vissza.

Az If It Smells Like an Ed-et egyszer se láttam, viszont az eredeti utolsó részt láttam jó régen (2005-06 lehetett legfeljebb), egyetlen egyszer. Nem ugrik be a címe, de az az, amelyiknek a végén már öregek.


1-es: ha "csak úgy" adták le, az könnyen lehetett az egyik különkiadás is (van egy halloweeni, egy valentin-napi és egy karácsonyi) :-)

2016. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az "If It Smells Like an Ed"-et kb 2x láttam a tv-ben úgy 6-7 éve? És mindig a valentin napi rész után adták, asszem kazettára fel is vettem de azt már nem találom.


A The Ed-Touchablest és a Pop Goes the Ed sokszor adták le, bár az utóbbit elég szegényesen de néhányszór láttam.


Az a rész amiben öregek azt 1x láttam amikor 6-7 éves voltam azóta nem, hogy mi lehet az oka hogy nem adták az egy nagyon jó kérdés,

2016. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!