Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik film tetszett a...

Nektek melyik film tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés

A Jurassic Park 1

A Jurassic Park 2

A Jurassic Park 3

A Jurassic World


Az én sorrendem:

1.Jurassic Park 1

2.Jurassic World

3.Jurassic Park 3

4.Jurassic Park 2



2015. jún. 30. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Jurassic park 1.

Jurassic park 3.

Jurassic park 2.

a Jurassic Wordl-t sajnos még nem láttam

2015. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nézd meg mert nagyon jó, főleg moziban 3D-ben.
2015. jún. 30. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:

JW-t én se láttam, nem is érdekel (bár fura mód pont ma azt álmodtam, hogy megnézem), amúgy a sorrendem:


JP 1

Elveszett világ

JP 3

2015. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én nem tudnék sorrendet felállítani. Mindet láttam, mind tetszett, mind hasonló, de mégis más.

Jelenleg talán azért a Jurassic World tetszik a legjobban, mert az a legújabb, és tényleg nagyon jó lett.

Persze elég elfogult is vagyok a Jurassic Park-filmekkel szemben, mert imádom őket, amióta léteznek, azóta mindig megnéztem őket, ha a TV-ben adták.

2015. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.Jurassic park 3

2.Jurassic world

3.Az elveszett világ

4.Jurassic park

2015. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-2-4-3


a 2-4 felcserélhető

2015. szept. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Jurassic park 1 2. Jurassic World

A 2. és a 3. valahol egy szinten van, mindkettőben volt egy akkora baromság, ami elrontotta az egészet: T-rex a városban (a "varázs" szigetet nem kellett volna keverni a valósággal), Spinosaurus legyőzi a T-rexet (ezzel megalázták az eredeti film főszereplőjét)

2016. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem mondjuk a 2. azért nem tetszett mert túl sok minden volt egyszerre benne. Mondjuk azért a 4-ben a végén a T-Rex legyőzte az Indominus Rexet így újra ő lett a dínók királya(lehet, hogy az is szerepet játszott benne amit az utolsó válaszoló monott).
2016. jan. 7. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!