Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanál vígjátékot, amiben...

Ajánlanál vígjátékot, amiben nem beszélnek csúnyán, és nincs benne szex?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Először az Ace Venturára gondoltam, de ha jobban megnézzük, nos, hát izé, ööö az utóbbi van benne, mégha nem is láthatóan, de történet szerint.

St. Trinians. Ebben tuti nincs egyik sem. Asszem.

2010. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit pontosíthattál volna, hogy milyen jellegű vígjátékra gondoltál. Pici gyerekkel szeretnéd nézni? Esetleg valamilyen kamaszoknak szóló filmet akarnál? A St. Trinians legvégén van egy kis szex, így ha attól elzárkózol, azt nem ajánlanám, de pl. nemrégiben volt az egyik kereskedelmi csatornán az Ottalvós buli, és az nagyon bájos. Felnőtteknek az Aludj csak, én álmodom szerintem nagyon jó választás Sandra Bullock-kal, és a Bambanő is kedves, romantikus vígjáték. Illetve a Disney csatornán van sok ilyen sorozat (pl. Sonny a szárjelölt, vagy a Jonas), de tényleg nem tudom, hogy hány éves a célközönség, és így nehéz bármit is ajánlani.
2010. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
leginkább kamaszoknak szólót. köszi az eddigi válaszokat, aki tud még irhat.
2010. márc. 3. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Okés. Akkor lássuk csak...


Nekem nagy kedvencem pl. a Bajos csajok, amiben Lindsay Lohan játszik.

Az Olsen ikrek szinte minden filmje ilyen, bár szerintem azok elég sablonosak.

A High School Musical 1-3 szintén aranyos.

A másik örök kedvenc a Spinédzserek.

Aztán ott van pl. a Tíz dolog, amit utálok benned Heath Ledger-rel, vagy a Csaj nem jár egyedül.

A neveletlen hercegnő naplója 1-2.

A Strike! amiben a fiatal Kirsten Dunst játszik.

Vagy a klasszikus Grease, ami szintén bájos, habár kissé idejétmúlt.

A Casper első része Christina Ricci-vel.

Aztán vannak kevésbé ismertek is, mint pl. a Seholsincs csapat (Christopher Lloyd), vagy a Kerge kacsák 1-2-3, ami jéghokisokról szól.

Meg mondjuk ez már egy másik kategória, de nekem az Addams Family 1-2 is nagyon tetszett.


Ezekben emlékeim szerint nincsen szex (legfeljebb pasizás/csajozás), és nem is káromkodnak bennük.

2010. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

DILISEK VACSORÁJA


-a címe nagyon rossz, de a film egyszerüen zseniális, halálra nevetheted magad, nem véletlenül francia akár a Taxi

-fergeteges, nagyon,nagyon ajánlom

-kevesen ismerik de szerintem a világ egyik legjobb vígjátéka

-nézd meg!!!

2010. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sakk végjátékot tudom ajánlani, Nyugati aluljáró
2010. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!