Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg lehet venni TELJES rajzfil...

Meg lehet venni TELJES rajzfilmsorozatokat DVD-n/interneten magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Mindig eszembe jut 1-1 rajzfilm amit régen néztem de egyiket se nagyon néztem végig és most szívesen beszerezném és végignézném akár többször is csak sajnos TV-ben már nem adják. Kerestem már, de neten vagy nincs fent vagy csak vacak minőségű képpel és hanggal. Arról tudok hogy külföldön ki szokták adni DVD-n (illetve Netflixen is meg lehet nézni, csak az Magyarországon nincs) csak arról nem hogy az nálunk is kapható e. Az egyetlen ilyen amit ismerek az a 'Phineas és Ferb A Kerry-akták', de az csak a PnF sorozatnak csak egy részét tartalmazza. Ami a legjobban érdekelne az a 'Szombaték Titkos Világa'.

2015. júl. 3. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a Media Markt-ba, és megnézed, mik vannak. Ált. évadonként lehet megvenni őket.
2015. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre már gondoltam, csak még nem tettem meg. Azért köszi.
2015. júl. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!