Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan dráma sorozatot keresek,...

Olyan dráma sorozatot keresek, amiben fiatalok vannak, vagy egy fiatal életéről szól?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy ne legyen gyerekmese, lehet benne drogok, szex, alkohol, sok feszült helyzet, depresszió, illetve általános problémák, az élet problémái, jó oldala, rossz oldala, mutassa be az életet. :) Ha lehet, 18-on felüli legyen a főszereplő. A Skinset ismerem, szeretem.

2015. júl. 4. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a Skins-hez hasonló sorozat nem nagyon van, de ajánlom neked a Shameless-t (Szégyentelenek). Nekem tetszett nagyon :)
2015. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a Blue State Mountaint ajánlották még anno, de az szerintem valami amerikai f ost lehet.

jánlanám a Chris Lilley sorozatokat. Egy ausztrál humorista az ember, de nagyon beteg filmjei vannak.

Summer Heights High, Angry Boys, Ja'mie: Private School Girl (A gimi dívája),Jonah from Tonga. Az utóbi 2-3-ból az HBO csináltatott magyar szinkronos változatot is, A gimi díváját mindenképpen érdemes megnézni szerintem.


Filmeket tudok csak, ha esetleg érdekel.

2015. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Misfits, Life unexpected
2015. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a trónok harcában elég jól bemutatják 3 gyerek szemén keresztül,hogy hogyan reagálnak arra ha a világuk összedől.

annak nekiállhatsz,arya szerintem tetszeni fog.

elvileg 10 éves kislány aki kb tömeggyilkos,a tv sorozatban kicsit lájtosabb és idősebb is.

a nővérének bemutatják az apja levágott fejét és hasonló nyalánkságok.

2015. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nás Páng, légyszi a sorozataban a fiú legyen fiú, a lány pedig lány.. :D


Többieknek köszi :) A Misfitset láttam, nagyon jó, de csak a 3. évadig, mert beleuntam, hogy folyton jönnek az új szereplők (mint a Skinsbe), a kedvenceimet meg sorra kidobálták... A Trónok harca miről is szól? Valaki leírni nagyon röviden, hogy mi benne a jó? Mert tudom hogy nagyon fel van kapva. Meg mi ez az öltözet benne?


18/L

2015. júl. 5. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Te tudod mit hagysz ki.

A Trónok harca ilyen fantasy világban játszódó dráma. Középkori pacákok harcolnak, közben melleket mutogatnak, halott embereket, és minden évadban lecserélődik a szereplőgárda 30%-a (kipusztulnak).

2015. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!