Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti láttátok már Asterix 12...

Ti láttátok már Asterix 12 próbája című 1976-os rajzfilmet és ha igen nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Számotokra mennyire volt emlékezetes?

Számomra gyerekkorom (90-es évek) egyik legjelentősebb rajzfilmes élménye volt.



2015. júl. 6. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gyerekként láttam utoljára, akkor nagyon tetszett. ma nem tudom, milyen lenne.
2015. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban kb. a hideg rázott ki egy pár jelenetétől, de imádtam az egészet. A bürokráciás jelenet egyenesen az agyamba égett.
2015. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Engem az Iris-es hipnotizálós rész és a szörnybarlangos rész fogott meg igazán :D


"Nézz jól a szemembe, te egy vaddisznó vagy!" xD :D

2015. júl. 6. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja láttam, amikor valamelyik csatorna adta, szórakoztató kis filmecske volt, mint ahogy az az Asterixes rajzfilmektől megszokott.


Bár érződött rajta, hogy nem egy már meglévő Asterix képregényre alapozták a sztorit, mert annyi szokatlan dolog volt benne.

2015. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kis rajzfilm. Nekem is a bürokráciás rész a kedvencem. Az érzelemmentes hivatalnok pedig telitalálat. Szerintem felnőttek jobban is értékelik ezt a rajzfilmet, mivel jobban értik a poénokat.
2015. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ezek a rajzfilmek még úgy lettek kitalálva, hogy anyuka apuka se unja halálra magát alattuk :) Magyar példa erre a Macskafogó :)


Mondjuk nekem meghatározóbb az Asterix és a nagy csata.

Már ha abban van benne a jós. Egyrészt annak volt szerintem a legszebb a rajza, és az az a történet amit először játszottam PC-s játékon :) A filmet ,csak később láttam,


Mikor össze kellet gyüjteni a hozzávalókat, és ha valamit elrontottál felrobbant :)

2015. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez volt az a játék :)


[link]

2015. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak én ugyanígy fekete fehérben játszottam vele :)

[link]

2015. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!