Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani ehhez hasonló...

Tudtok mondani ehhez hasonló tinisorozatokat? (lent)

Figyelt kérdés

1. Legyen a pretty little lairshoz hasonló, mármint járjanak suliba...

2. Lehet benne fsntasy, de ne legyen ijesztõ.

3. Legyen benne szerelmes szál.

4. És legyenek benne helyes pasik!

Ezeket már néztem ami ilyen tini: skins, pll

15/L



2015. júl. 8. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

teen wolf! izgalmas, van szerelmi szál, és a pasik 90%-a helyes. fantasy, de nem ijesztő, legalábbis szerintem nem az.

esetleg még a vámpírnaplók, amiről hallottam, de véleményt nem tudok mondani. A teen wolf az egyetlen "tinis" sorozat amit nézek, inkább a Walking Dead és Trónok Harca típust preferálom, meg a dc és a marvel sorozatait :)

15/l

2015. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszii :D bele nézek!! Várom a további válaszokat! :D
2015. júl. 8. 12:05
 3/7 anonim válasza:

Ha a Gossip Girlt még nem nézted akkor azt mindenképpen! Aztán ott a Kínos, ami tipikus középsulis. Meg a Faking It, ami legjobb barátnőkről szól akik leszbikusnak tettetik magukat, de lehet hogy mégsem tettetik? szóval az is jó.

Meg kicsit régebbi a 10 dolog amit utálok benned, és abból a film is alap. Most ennyi jutott eszembe, remélem segítettem picit. :) (16/L)

2015. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :D várom a további válaszokat :D
2015. júl. 8. 17:20
 5/7 anonim válasza:
A The 100 nem suliban játszódik, de valami elképesztően jó sorozat. Nagyrészt fiatalokról szól és a pasik.....elég helyesek.:) Ebből következik, hogy szerelem is van benne, bőven.
2015. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A vámpírnaplókat:3 Imádom. A pasik is helyesek:DD meg nem s ijesztő (szerintem:D)
2015. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó 2-nek :D
2015. júl. 9. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!