Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a Trónok harca főszereplője...

Ki a Trónok harca főszereplője, ha választanotok kéne egyet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Havas Jon.


Mivel ha hűek maradunk a könyvhöz egyedül és kizárólag rá illik a kötet címe, azaz a ''Tűz és Jég dala''. Rhaegar és Lyanna. Rhaegar feladott egy egész királyságot a szerelemért és egy eszméért(a herceg akit megígértek) és végül ennek az eszmének a gyümölcse fogja megmenteni Westeros-t.


Tökéletes keretet adva ezzel a történetnek.


Daenerys és a sárkányai pedig csak egy jó nagy pluszt adnak az egészhez, de rá egymagára nem illik a cím, szóval csak is Jon lehet az, ha valakit főszereplőnek lehet nevezni. És a sorozat is egyre csak bizonyítja most már. Az 5. évad eddig legfőképp.


Azor Ahai vs Mások

2015. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Egyet nem lehet választani, sztem igazából 5-re lehet nagyon nagyon leszűkíteni:

Jon

Dany

Tyrion

Bran

Arya

2015. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Főleg a fő POV karakterek: Dany, Tyrion, Sansa, Arya, Jon, Bran, Davos, stb.


Főszereplő nem hiszem, hogy van, mert Martin az alapján választ, hogy kinek a szempontjából tudja legjobban bemutatni a történetet. Szóval szerintem ilyen szempontból önmagában senki sem számít.


De ha választani kell, akkor Arya vagy Tyrion.

2015. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát eddig csak az első válaszoló írt elfogadhatót. 2-es 3-as nem csak egyet írt.Nekem is mint sokaknak ez a Jon,Daenerys,Tyrion hármas tűnik kimagaslónak. Az igaz, hogy sok POV karakter van, de könyörgöm, vannak különbségek, hogy ki mennyire fontos a lényeg, vagyis a végjáték szempontjából. Én Daenerys mellé voksolok, de ez a Jon-os felvetés tűnik a legésszerűbbnek.
2015. júl. 9. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:

4. Ha mások véleményéd kéred, akkor fogadd el, hogy az nem feltétlenül fog megegyezni a tiéddel.


Amit az első írt meg ugyanúgy találgatás. Ami biztos, hogy Martin nem Gyűrűk urát ír. Azt már megtette Tolkien a 20. században. Szóval felesleges azt várni.

2015. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz te ősgyökér? Ha nem tudsz választani magad szerint egyetlen egy szereplőt akkor minek kommentelsz ide marhaságokat?
2015. júl. 10. 01:26
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

6. Nem kell hisztizni. Ha tudnál olvasni, akkor láthattad volna, hogy a kommentem végén választottam.

Mellesleg te is kettőt írogatsz. Tehát a logikád alapján te sem tudsz választ adni a saját kérdésedre normálisan. Gyökér.

2015. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
részvétem anyádnak, hogy ilyen hülye gyereke van
2015. júl. 10. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
A kettesnek teljes mértékben igaza van. Elmondta hogy nem lehet egy főszereplőt választani. El kéne fogadnod nem hisztizni meg gyökerezni mert ez is egy válasz... De tessék én válaszolok neked ha nem fogadod el: Tyriont választom.
2015. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!