Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a szinkronhangja?

Ki a szinkronhangja?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szükségem lenne a Trónok Harcából Ramsay Bolton szinkronhangjának nevére.Kerestem már egy pár helyen (magyarszinkronon,iszdb-n,a wikipédiás szereplők listáján,sorozatjunkie-n,stb.),de sehol sem találtam.Ugyan így jártam a Ne bízz a ribiben-es Luther( Ray Ford) magyar hangjával.Ha ebben is tudna valaki segíteni, azt nagyon megköszönném.

2015. júl. 10. 14:14
 1/8 HalkHogen ***** válasza:
Nem Both András, aki az RTL Klubos műsorajánlókat mondja alá? Nézz utána a hangjának. Mintha ő lenne.
2015. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HalkHogen ***** válasza:
Ó, nem ő az mégse szerintem. Még gondolkodom rajta.
2015. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 HalkHogen ***** válasza:
Most hogy belegondolok, szerintem Mike Rowe-nak is ez a hangja általában a Piszkos munkákban. De egyelőre nem tudom a nevét.
2015. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 HalkHogen ***** válasza:

Nagy nehezen megtaláltam:


Varga Rókus


[link]

2015. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Mike Rowe-os szálon elindulva valahogy megtaláltam Luther hangját( Magyar Bálint),viszont Ramsay Bolton-éra még mindig nagy szükségem lenne.Varga Rókus egyik sorozatban sem vállalt szinkronszerepet,szóval az max csak a Piszkos munkák-ra lehet igaz.
2015. júl. 11. 14:10
 6/8 HalkHogen ***** válasza:
Tévedsz. Direkt meghallgattam az egyik Trónok harca-epizód végén a szinkronlistát, és ott említik Varga Rókust. Elhiheted, hogy ő Ramsay hangja. Ennyire nem rossz a fülem. Sőt.
2015. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha még érdekel, tegnap láttam a discovery-n az Önkéntes számkivetett a világ körül-t és Ed Stafford-nak nagyon hasonló hangja volt( de mivel nem említették a végén,hogy ki) nem kerültem közelebb a válaszhoz, de remélem, hogy így már valaki tud majd segíteni...
2015. júl. 15. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Orosz Gergely
2016. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!