Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan krimi, nyomozós...

Van olyan krimi, nyomozós film, amiben az "átlag néző" is rájöhet arra, hogy ki a gyilkos? Tehát hogy a végén a detektív olyan mozzanatokból rakja össze a képet, ami ténylegesen benne volt a filmben?

Figyelt kérdés
Eddig én még csak olyan filmeket láttam, amiben a nyomozó a film végén olyan érveket hozott fel a gyilkos ellen, ami a filmben nem szerepelt, tehát ő járt utána. (Mit tudom én, például utánanézett, hogy X-nek volt indítéka megölni Y-t, mert az elszerette tőle Z-t.) Na, elég furcsán fogalmaztam meg, azért remélhetőleg érthető.
2010. márc. 4. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

pl. a mostani Sherlock Holmes

sztem elég érthető

2010. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a filmadaptációkban is így van-e (bár szerintem biztosan), de az Agatha Christie regényekben az összes olyan dolog le van írva, amiből rá lehet jönni, hogy ki a gyilkos, csak éppen marhára nem fog feltűnni :D Bár anyukám néha rá szokott jönni, de ő szerintem már olvasni is krimi regényekből tanult, szóval ő már rutinos :D
2010. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!