Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trónok harca jobb vagy a...

A trónok harca jobb vagy a bosszúállók szerintetek?

Figyelt kérdés
mindkettő más és mindenkinek más a véleménye de itt nem az a lényeg hanem hogy nektek melyik tetszik jobban? csak az egyéni véleményetek érdekel

2015. júl. 12. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Két teljesen különböző dologról van szó, így nehéz véleményt alkotni, de mivel nem rajongok a szuperhősökért, így a trónok harca nekem jobban tetszik.
2015. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Csak a Trónok harcát láttam. Viszont egyre kevésbé tetszik.
2015. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan típusú összehasonlítás, mint hogy az ételt vagy az italt szereted jobban.

A Trónok harca sorozat jól indult, de egyre inkább eltér a könyvektől, amitől sztem egyre gyengébb.

A Bosszúállók film meg számomra vicc kategória, de alapvetően szeretem a Marvelt.

2015. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
A Bosszúállók életem egyik legrosszabb filmes "élménye" volt, szóval a Trónok harca.
2015. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

George R. R. Martin a Tűz és jég dala c. regényciklusa egy olyan világot teremt ahol az utolsó fűszálig minden tudatosan fel van építve, minden miértnek vannak mertjei. Van a világnak előélete, van potenciál benne. Elhiszed, hogy tényleg megtörténik, hogy a Starkokat még az ág is húzza, hogy Bűzös már csak a lány wc-ben pisil. Minden valós és néha ez benne a visszataszító, hogy látod, hogy tényleg így lehetne ez a dolog.


Ezzel szemben a Marvel is felépített egy nagyon ötletes és a maga módján nagyon szövevényes világot, ahol minden egy tökéletes kirakós darabja. Viszont ez sokkal izzattság szagúbb és kötötteb. Gondolj csak bele mi lenne ha mondjuk megölnék Amcsi kapcsit? Semmi, maximum fél percig sajnáljuk, de ott a többi azt mehet a zúzás, mert egy város lebontása a cél. Ezzel szemben ha meghal mondjuk Kisujj akkor egyszerűen olyan űrt érzel, mivel megismerted, valós embert látsz

2015. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!