Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek van kedve most nyáron...

Kinek van kedve most nyáron rövid filmet/esetleg egy kis sorozatot forgatni most a nyáron?

Figyelt kérdés
Már vagyunk egy páran de azért jó lennne még egy pár arc lol, bármiről szólhat majd megbeszeljuk 13-14 esetleg 15 éves korosztály, de jöhetnek mások is irjank. Budapestiek előnyben :). Vidékiek is irhatnak hátha :)

2015. júl. 14. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, meg semmi, nem sértésből mondom, de szerintem a filmforgatást hagyjátok rá a nagyvállalatokra, vagy mikre. :D


Nem olyan könnyű élethűen eljátszani egy szerepet, mint a legtöbben gondolják. Egy jó storyt is nehéz összehozni, ami izgalmas, de nem copy. Nem beszélve a sok vágásról, hangeffektek meg fények beállításáról. A pénz még nagyobb hátrány. Egy kicsike 1-2 órás kis sorozatocskához is kellenek ám drága cuccok! És nyilvánosságra hozni sem könnyű a részeket. És biztos vagyok benne, hogy az egészhez tartozik pár büntetendő dolog. Például: korhatár-besorolás. Valamint szerint nem lenne túl jó egy olyan kis sorozat, ami kizárólag 10-20 év közöttiek készítenek.



Persze, jó, tudom, hogy inkább ilyen unaloműző kis forgatásról van szó, de hát akkor is. a Kudarcélmény meg a sok kritika zokon tud esni és netán még az életkedvedet is elveszi egy időre. :D


Mindenesetre sok sikert! ;)

2015. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak unalom űzésre/szórakozára lenne és persze gyakorulunk szóval...mind1 ha lehúznak minket akkor is jóbuli volt,..De arra nem gondolsz mivan ha nem húznak lesz és siker lesz azért egy kis optimizmus...de értem mire gondolsz nyugi nem fogok a sarokba rohanni ha vk az mondja h "sz*r".Szóval TOVÁBBRA IS várom a jelentekezéseket! :)


Te Kedves válaszló neked netán nincs kedved szerepeli benne vagy legalább "rendező" (LOOL) nek lenni,vagy ha netán felsőbb szinten tudod az Adobe After Effects,Adobe premier Pro vagy netán Cinema 4D-t kezelni hez akkor megköszönöm a segítséget,kezelni már tudom illetve,motion grapich stb... ilyneket csinálok(nem gameplayeket lol). ha érdekelnek a munkáim szívesen átküldöm :)

2015. júl. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!