Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az odaát 7-8-9-10. évadját...

Toma781 kérdése:

Az odaát 7-8-9-10. évadját mikor fogják szinkronizálni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
Remélhetőleg soha.
2015. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Az 1. válaszadónak:


Miért ne???!


A sorozat jó. Magyarországon is van nézettsége.


Én például egy sorozatot/filmet nem néztem meg angolul, mert egyszerűen engem az nem szórakoztat. Inkább megvárom a szinkronokat. De például az animékkel gázos a helyzet, mert nem szinkronizálják magyarra őket..


Sosem értettem az ilyen 'magyarnyelvgyűlölő, rosszindulatúnaktűnő embereket'. Mi a bajotok azzal, hogy valamit leszinkronizálnak magyarra? Ha nektek nem tetszik a magyar szinkronhang, nézzétek az angolt.. De nem hiányzik a rinyálásotok!!


A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, a Wikipédia nem mond semmit.

2015. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az a baj a magyar szinkronnal, hogy egyszerűen szar, az Odaátban pl. rengeteg félrefordítás van, ami megbontja olykor a kontinuitást, vagy az A sgítség c. filmben a French családot valamiért francia családnak fordították le, pedig a French sima vezetéknév volt mindenféle francia kapcsolatok nélkül
2015. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!