Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Idegleláshez hasonló horror?

Idegleláshez hasonló horror?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a found footage horrorokat, de legfőképpen ezeket a "realisztikus" fajtákat. Tudnátok ilyent mondani? Vagy hasonló, amatőr-szerű horrort?

2015. júl. 14. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Halálhegy

Síri találkozások

Paranormal activity

2015. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr szerű horroron nem tudom mit értesz (lehet még korán van :D)

Na itt van egy pár amit tudok ajánlani:

- Paranormal Activity: Engem nem igazán fogott meg, de az első két rész nem rossz. Jól megcsinálták.

- Ideglelés Csernobilban: Szintén elég jóra sikeredett, de horror terén elég gyenge alkotás...

- REC: Sokan dicsérik, én még nem láttam de biztos nagyon jó.

- Grave Encounters: Első része valami iszonyat parás... A második részét nem nagyon ajánlom, eltúlzott baromság lett, sajnos.

- V/H/S: Szintén jó film, ajánlani tudom csak.

- Sinister: Nem igazán tartozik ebbe a kategóriába, de van benne pár kamerás rész, ha esetleg gondolod nézd meg. Szintén jó film.

- Karantén: Nekem nagyon bejött, szintén csak ajánlani tudom.

- Cannibal Holocaust: Áldokumentum film és ez már átnyúlik a trancsír-pancsír horrorokba. De nem rossz.

- the tunnel: Kicsit hasonlít a Grave Encountersre de közel sem annyira ijesztő.

- Occult: Még nem láttam.

- Noroi: Szintén nem láttam, de nagyon jónak tűnik.

- The Last Exorcism: Nekem tetszett.

- Paranormal activity 2:Tokyo night: Ugyanúgy hozzátartozik a szériához, csak egy japán kiadás.

- Occult: Még nem volt hozzá szerencsém.

- Chichibu demon: Szerintem mindenképp nézd meg.

- Guinea pig: Gore kategória.

- Men behind the sun: Állítólag jó.

- Paranormal Entity: Olyan mint az Activity.

- Home Movie: Érdekes film.

- Úgy fent, mint lent: Atmoszférája valami elképesztő.

- Apartment 143: Nem láttam, csak hallásból ismerem.

- Gacy House: Szintén egy jó film.

- Az alagút: Ha jól tudom, akkor valós eset ihlette a filmet.

- Dyatlov rejtély: Igaz történeten alapszik a film. Garantáltan rád fogja hozni a frászt. :D

Remélem tudtam segíteni.

További szép napot! :)

2015. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az a durva, hogy ennek a tekintélyes listának több, mint felét már láttam :D , viszont a másik felének nekifogok. Még egyszer köszönöm, és a másik válaszolónak is!
2015. júl. 15. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!