Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot lenne érdemes...

Melyik sorozatot lenne érdemes elkezdenem nézni?

Figyelt kérdés
Rohadt sok filmet nézek és most ott tartok hogy alig-alig van olyan film amit eddig ne láttam volna. Gondoltam kicsit átállok a sorozatokra de semmi tapasztalatom nincs hogy mit nézzek. Nekiálltam nézni egy új sorozatot (Wayward Pines) de túl gyorsan végignéztem a részeket és nem tudtam a saját tempómban haladni vele. Mit ajánlotok? Melyik sorozatkank álljak neki? Mit lenne érdemes néznem? Walking Dead, Breaking Bad, Game Of Thrones, Dexter... Stb. Ezekről hallottam de nem tudok választani meg amúgy sincs sok ötletem ezeken kívül. Válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. júl. 15. 00:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Breaking Bad

Dexter

Banshee

Teen Wolf

Agymenők

Két pasi - meg egy kicsi

Sherlock

2015. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Breaking Bad, de ezzel ellövöd az egyik legjobbat. Kevés előzi meg vagy ér a nyomába.
2015. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

én kezdetnek a Walking deadet ajánlom, az be fog rántani a sorozatok világába. Utána jöhet a Trónok harca, Dexter, a Breaking badet utoljára hagynám, mert addigra már benne lennél a sorozatozásban, szerintem ez kezdőnek eléggé megfeküdné a gyomrát, mert nem egy könnyed sorozat, én személy szerint tisztelem és elismerem, de nem túlzottan kedvelem.

A Bansheet már ajánlották előttem, azt én is ajánlom.

2015. júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
A Dextert a végével és a Walking Deadet a jelenlegi nagy semmivel komolyan ajánljátok? Szerintem érdemes lenne feltüntetni, melyik sorozat hányadik évadig volt minőségi...
2015. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Az Agymenők a nők megjelenésétől xar, de nézhető, a Két pasi Charlie Sheen után xar, de nézhető, a BBC Sherlock utolsó évad meg borzalom.


Nem lenne jobb, ha a kérdező olyan sorozatokat nézne, amik tényleg jók, még akkor is, ha ahhoz bizonyos ponton érdemes leállni néhánnyal?


Kezdő, ne ijesszétek el.

2015. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Gilmore Girls! :)


Nem igazán tudok olyan sorozatot ami tényleg az elejétől a végéig jó lenne, mondanám a Hősöket, de lehet hogy az meg csak nekem tetszett, pedig ott szerintem elég egyenletes a színvonal. Kicsit akciószegény, de túlélhető :) A Dexternek szerintem nem a vége a gyenge pontja. Amit érdemes nézni az az igazságosztó (első évad és ne tovább :) Hazudj ha tudsz első két évad. Az Agyemenők már inkább idegesítő. Ami nekem most nagyon tetszik, az a "The 100"


Szóval legyen a "The 100"

2015. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A Dexternél rosszul fogalmaztam, az fokozatosan gyengült. Nem vagyok benne biztos, hogy érdemes végig nézni, ha valaki nem lesz közben fan.


A többivel egyet értek. Tényleg, Gilmore Girls! A The 100 meg nagyon jó az újabbak közül! :)

2015. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A Hősök nekem is végig tetszett, egyenletes volt (szerintem)!


A többit nem ismerem, amiket említettél, de felírtam magamnak. Így meg már biztos segítünk. :)

2015. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Vicces, humoros (angol) sorozatnak ajánlanám a: Halló, halló -t és az Egy rémrendes család -ot


Romantikus viccesnek én is a Gilmore Girls -t vagy az Ally McBeal -t


Nyomozós, rendőrös: A főnök, Dr. Csont, NCIS


Fantasztikus: Euréka, Sanctuary-Génrejtek, Csillagkapu

2015. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Walking dead alapmű, mondjanak róla bármit is
2015. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!