Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki megtudja mondani ki ez...

Valaki megtudja mondani ki ez a magyar szinkronszínész?

Figyelt kérdés

A "Xiaolin Sowdown", magyar címén "Shaolin Leszámolás" 1. évadának 10. részében, az "Óriási, mint Texas" című epizódban Clay (cowboy) apjának a szinkronhangja. Ha valaki meg tudja mondani ki ő azt nagyon megköszönném.


Ja és itt egy link az epizódhoz, 01:59-nél szólal meg először.

[link]



2015. júl. 15. 03:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Németh Gábor, esetleg Uri István, de nem biztos. Nagyon ismerős viszont a hangja.
2015. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HalkHogen ***** válasza:
Egyik sem, az biztos. De nekem is nagyon ismerős. Még gondolkodom.
2015. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 HalkHogen ***** válasza:

Láng Józsefre gondolok, de nem halálbiztos, hogy ő az...


[link]

2015. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy egyik sem. Mindketten a Spongyabobban szinkronhangok. Uri István Rákúr, Német Gábor pedig Plankton magyar hangja. De azért kösz. Egyébként még a Klónok Háborúja 1. évadának egyik epizódjában (vagy kettőben) Lok Durd magyar hangja is ez a színész volt.
2015. júl. 15. 13:25
 5/8 A kérdező kommentje:
u.i.: Német helyett Németh
2015. júl. 15. 13:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem Láng József, bár hasonló.
2015. júl. 15. 13:34
 7/8 Perly ***** válasza:

Szerintem Konrád Antal.

[link]

2015. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg Konrád Antal. Nagyon szépen köszönöm a segítséget Perly és persze a többieknek is köszönöm, hogy próbálkoztak.
2015. júl. 15. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!