Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csajok Szilikon rajongók! Ha...

Csajok Szilikon rajongók! Ha nézed most a Bosszú álarcát is akkor megtudnád mondani kit játszott AnaLia a CSajok Szilikonban? Ki volt ő?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na már megnézem, mert eddig nem tűnt fel, hogy benne van! :)
2010. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tegnap olvastam egy cikket AnaLiáról és ott írták hogy mindkét sorozat sztárja.Én néztem a Csajokat is.Tudod kire gondolok? Arra a csajra aki az egyik bűnbandának segít hullámos a haja de szőkés melír van a hajában az ő lánya az a csaj akibe beleszeret a Szajkó!
2010. márc. 5. 14:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Elisabeth Gutierrez a színésznő neve,de nem találtam semmi arra utalót,h játszott volna a Csajok..ban
2010. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az a neve:) Meg vettem a héten az EPIZOD újságot és abban olvastam hogy szerepelt a CSajokban is...
2010. márc. 6. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Az imdb.com-on kerestem rá,ott nem találtam,wikin sem,és googlebácsi sem dobott semmit,pedig én is kíváncsi voltam rá.

üdv.

2010. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
aki Julieta anyja az Lorena , akinek az igazi neve Aylin Mujica, én végig néztem a csajokat és nem szerelep benne Analia.!!
2010. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem Rickyre irták, mert a csajokban Fernando Rey-t alakitja
2010. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem nem Ricky sztm
2010. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Analia nincs is benne
2010. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Liz nem játszott a csajok szilikonban. Már megszokott h az epizód mindig ilyen nagy baromságokat ír...:/
2011. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!