Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mikor jön ki...

Szerintetek mikor jön ki inuYasha szinkronosan 114 résztől? Csak már feliratos olvasástól már kifolyt a szemem

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem soha, animax vagy mi se vette meg végig más sem.
2015. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Belátható időn belül kétlem. Egyébként ha érdekel a sztori kezdd el a mangát mert az egész manga olvasható magyarul animeaddictson. Az anime egy idő utén véget ér, majd Final Act címen valami rövid sorozat jött ami besűrítve összefoglalta a maradék mangát.
2015. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem mert már 2015van de még mindig sehol semmi pedig azért jó lenne már na mind1 egyszer úgy is ki kell hogy jöjjön azért Köszi :)
2015. júl. 17. 14:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a manga mit takarna? Mert én 1 résztől kezdtem most meg járok 156nál csak már olvasástól kifolyt a szemem azért most kis pihenőt tartok.
2015. júl. 17. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg a kiadatlan szinkronos részek az RTL-nél voltak, mielőtt ideje korán beszüntették a sorozatot. Valahol még bizonyára mindig megvannak a szinkronok, csak azt nem tudni, hogy pontosan hol, illetve hogy birtokolja-e még valaki a jogaikat. Sokan próbáltak már írni mindenféle csatornának, hogy kerítsék elő vagy vegyék meg a részeket, de sajnos eddig nem értek el eredményt.
2015. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint mondtam 156részénl járok és nem láttam még hu de horror jeleneteket szóval.Vagy nem tudom miért nem bírták délutánra rakni és akkor este nem féltek volna a gyerekek sem.
2015. júl. 17. 15:11
 7/7 anonim válasza:

Ha az RTL nem is, de egy rajongó által megszerkesztett 114. verzió elérhető a linken.


[link]

2018. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!