Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszik/tetszett a...

Kinek hogy tetszik/tetszett a Trónok harca?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Nekem nem tetszik. A logikátlan történetvezetés és a sokkhatás kedvéért meglépett céltalan brutalitás teljesen kiábrándított a sorozatból. Habár az 1. és a 4. évad még vállalható, meg néhány 5. évados szál (Királyvár és Fal a 8. részig), addig a többi élvezhetőségi szintje a pöcegödröt súrolja alulról, a dilettáns forgatókönyvíróknak és színészeknek hála.

Még amolyan "guilty pleasure" szinten elmegy, mert nem nézek valami sok sorozatot, de eddig mindent sikerült elrontaniuk, amit szerettem: True blood, Dexter és már ez is.

2015. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Az első évadot megnéztem,hogy vajon milyen lesz. Annyira megtetszett,hogy elolvastam a könyveket. Utána folytattam a sorozatot és azt állapítottam meg,hogy a könyvekhez képest szar.
2015. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszik, bár alapvetően a könyveket jobban szeretem, a sorozatot inkább mint érdekesség nézem.
2015. júl. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
1,2,4 évad tetszett. Harmadik évad gyenge volt az ötödik meg egyenesen szar. Én maradok a könyveknél mert azok milliószor jobbak.
2015. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

A Totál szívás után a legjobb sorozat a világon. A könyv egyenesen fantasztikus. Én azok közé tartozok akik soha nem hasonlítanának össze egy 1000 oldalas könyvet 10x50 perces műsorral, mert a papírra bármit és bármennyit lehet írni. A műsoridőbe pedig bele kell férni, nem mellesleg nem lehet minden fölösleges karakterre színészeket találni, aztán még leforgatni. Így is hatalmas meló, hát még úgy.


Szóval a könyv a maga fantasy műfajába 10/10

A sorozat pedig a sorozat témába szintén 10/10

2015. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tetszik. A sorozat és a könyv is. Végre valami jó is akad a sok szemét között.
2015. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!