Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol van a Pasik sorozat...

Hol van a Pasik sorozat helyszíne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lakás csak díszlet, de hol van az az egyedi külsejű tömbház, amit mindig mutatnak kívülről? Nagyon tetszik az a tömbház. Létezik egyáltalán (még)? A valódi utcanév nem a Hevesi. Valaki tudja, melyik utcában van az a ház?

2015. júl. 19. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Díszlet az udvar is...
2015. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az utcára gondolsz? Elég élethű ahhoz képest, hogy 2000-ben készült.
2015. okt. 6. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Heti Hetes Best of 1 részében volt egy epizód, amikor a díszletben humorizáltak, akkor el is sütötték a poént, hogy a Pasik lakásában nyomják az ökörséget. (Jáksó első éves volt még köztük, tehát a II. évad volt hivatalosan). Egyébként elképzelhető, hogy blueboxra vetítik a hátteret. Egyetlen sorozatról tudom ezer %-ra, hogy valódi környezetben vették fel, ez pedig a Szomszédok volt. A többi (Jóban-rosszban, Barátok közt) mind filmstúdióban, díszletek közt. (ott ugyanis kevesebb a bakizó statiszta lehetősége és gyorsabb felvételt is biztosít)
2015. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi vagyok. A kérdező nem arra agondol ami a belső jeleneteknél van, hanem amit mutatnak kivűlről az a tömbház, ilyen zöld virágokkal van az oldalfalán diszítve. stb. az valahol sztem. a széll kálmán tér közelében lehet onnan még valami villamossal kell menni, de pontosan én sem tudom.
2016. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, csakis a tömbházra vagyok kíváncsi, ami a főcímdalban, és 1x-2x műsor közben is látszik kívülről.
2016. jan. 30. 11:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Kitaibel Pál utcában van egy nagyon hasonló, növénnyel az oldalán, de nem az. Még keresem, szerintem jó nyomon járok a Széll Kálmán térrel. :)
2016. jan. 30. 11:36
 7/10 A kérdező kommentje:
És megvan, Logodi utca, pont a ház előtti rész ki van hagyva a Google Street View-ban, de távolról fel lehet ismerni.
2016. jan. 31. 08:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És Ténylég :) Logodi utca 29.:). Hogy tudtad megtalálni? Gondolom sokat kerestél. Nekem Nagymamám mondta amugy hogya Széll kálmán tértől nem messze van.. De jó. Én is ezt a házat kerestem már egy 1 éve.
2016. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, a válaszod óta azon a részen krestem, és láttam a filmben, hogy hosszú utca, ezért a rövodeket kizártam, és azon a vidéken hosszú egyenes utcák a Vérmezővel párhuzamosan vannak, és ott végigmentem rajtuk. A Logodin kétszer mentem, eleinte nem figyeltem oda eléggé, és csak másnap (ma), újult erővel lettem figyelmes a házra. Majd egyszer meglátogatom a valóságban is, ha Budapesten járok.
2016. jan. 31. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
[link] ,19.0303022,3a,75y,46.96h,126.37t/data=!3m6!1e1!3m4!1saQ2LygExFaaUn-3ehbU4qw!2e0!7i13312!8i6656
2021. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!