Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tengerparti tini mozi 2-ben...

A Tengerparti tini mozi 2-ben a vágére mack és bredy miért felejtették el egymás?

Figyelt kérdés

Mert víz hangzott bredy fejében amit mack mondot és amikor kijött csak úgy elment mellette, majd a film legvégén a leila új filmjét mutatják be és ott bemutatkoznak egymásnak plusz időben vissza értek. Na erre lennék kíváncsi.

Előre is kösz



#Disney #Tenger parti tini mozi 2
2015. júl. 20. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert amikor kijön a vízből bredy akkor már visszaértek Leiláék,és(gondolom én) megvaltoztatta Leila a filmet,és ezért lett más a film és mivel a film megváltozott ezért bredy és mack nem ismerték meg egymast mert az a film már nwm létezik ,hanem az "új" film ....na már szinte én is belekeveredtem de remélem érthetőszóval az új film amit a végén mutatnak be az volt mindigis nredy kedvence csak hogy visszamentek bronzosék ezért megvaltozott mert mack azt tanacsolta leilának hogy tegye azt amit akar,és arra akarok kilyukadni hogy mack és bredy a régi filmben jöttek össze ami már nem létezik...ennyi,amúgy nem nehéz csak gondolkodni kell,elég érthetetlenül írtam le,de ...rélem érted ;)
2015. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel a magyarázattal annyi gondom van, hogy az egyben nem is a filmben ismerkedtek meg. Már egy párként kerültek a filmbe. Ezért nem értem én sem hogy mi az ott a végén.
2015. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
azért mert benne volt a filmben hogy úgy ismerkedtek össze, hogy bredy közben azt a filmet nézte a parton
2015. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ezzel csak annyi bajom van, hogy akkor az első filmnek így semmi értelme. És Mac, mivel nem élte át azt a kalandot, és nem volt Brady, így semmi sem bírta volna maradásra, ergo nem is találkozhatnának másodszorra.
2015. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!