Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a terminátor kronológiai...

Mi a terminátor kronológiai időrendje?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Terminátor 1 aztán 2 aztán 3 aztán 4

Az új rész meg ott indul ahol az 1. rész, csak épp más szálon, ujrakezdik az egészet.

2015. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az első és a második film esetén elvileg a másodikból ismert T-1000-rest ugyanakkor küldték vissza,mint az első film T-800-asát, csak ugye a folyékony fémet másik időbe. Így próbálták a második filmet az elsőben elmondottakhoz igazítani, persze felmerülhet a kérdés, hogy Sarah elintézésére miért egy "fejletlenebb" T-800-ast küldtek, John likvidálására pedig miért a T-1000-rest. De amúgy mindkettő film remekmű, a harmadik és a negyedik pedig már elég erőltetett volt. A Genisys egyébként egész jó lett szerintem :)
2015. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ott a lényeg hogy mikor mondja, hogy utána felrobbantották az egész időgépet illetve már Connor nélkül is nyertek volna.


Viszont... ha a T1000-et is azonos időben küldték ott van egy kis gond. Ha utána valóban megsemmisítették a gépet, akkor a 2. részben hogy voltak képesek visszaküldeni az ellenállók a gépet?

2015. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy én értelek most félre, de én úgy tudom, hogy a T-800-as és a T-1000-res is egy időben lettek visszaküldve, majd mikor rátaláltak Connorék az időgépre, visszaküldték Kyle-t és egy másik átprogramozott T-800-ast, hogy megvédjék Sarah-t és a fiatal John-t. Talán akkor ezek után robbantották fel a gépet nem?
2015. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végül is meglehet ez is. Csak akkor mikor fogták el és állították át? Akció közben?
2015. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik lehetőség az, hogy akció közben elfogtak egy T-800-ast és átprogramozták, viszont a Terminátor 2 elején eredetileg egy kibővítettebb jövőbeli háborút mutattak volna, egy olyan jelenettel, mikor az ellenállás rátalál az időgépre, és a komplexumban találnak egy csomó még nem aktivált T-800-ast, valószínűleg azok közül programoztak át egyet. Egyébként a Genisys-ben is úgy mutatják, hogy miután a 101-es modell kijön a gyártósorról, egy folyosón sétál az időgéphez, szóval akkor a második verzió a helytállóbb szerintem :)
2015. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Genisys még kimaradt álam, szóval ezt a részt még ném ismerem. :)
2015. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem is spoilerezek, az időutazás kb ugyanúgy van úgy is bemutatva, ahogy Kyle az első részben elmesélte...:) De amúgy, ha szereted a Terminátor franchise-t, akkor szerintem nézd meg, nem lett rossz film :D
2015. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!