Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a címe ennek a régi...

AgathaArashy kérdése:

Mi volt a címe ennek a régi CN-en adott rajzfilmsorozatnak?

Figyelt kérdés

Még valamikor a '90-es években adtak egy rajzfilmsorozatot, ha jól emlékszem a CartoonNetwork-ön, magyarul, aminek sajnos nem emlékszem a címére és a történetére is már homályosan. Annyi viszont élénken él bennem, hogy mindig reggel 6 órakor sugározták.


Lényegében arról szólt, hogy volt egy harcos (herceg?), aki egy tudálékos és házias bagoly és egy természetszellem (ami inkább hasonlított egy kukacra) társaságában járt a misztikus lények világaiban, folyamatosan harcolva a gonosz feketeség ellen, aki a végén elrabolta főhősünk lelkét, ezért hősünk nem emlékezett semmire és senkire.

A történet innentől megszakadt, sose tudtam meg mi lett a vége.


Aki ráismer a történetre és megosztja velem a címét, annak előre is köszönöm! :)



2015. júl. 21. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én azt hittem láttam mindent akkoriban, de ez egyáltalán nincs meg... :(
2015. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem találtam sehol pedig 4-5 évesen még nagyon szerettem ezt a rajzfilmet. :(


Az opening-ből csak annyi maradt meg, hogy a "kukac" mindig egy virágból bújt elő.

2015. júl. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!