Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a trónok harcában...

Szerintetek a trónok harcában megfog halni Ramsay Bolton a 6. évadban?

Figyelt kérdés
Persze senki nem tudja biztosra mert a könyvben még él de kíváncsi lennék a véleményetekre.
2015. júl. 21. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog halni.
2015. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy megnyúzzák.
2015. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Minden esetre először Olly-t intézzék el!


[link]

2015. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az a szál nagyjából ugyanott tart a könyvben és a sorozatban, most lesz majd érdekes mert beelőz a sorozat.
2015. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem és hogy nem is akárhogy!
2015. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. Ja. De mondjuk még Ellaria egy rohadt nagy pötsfej. Remélem amikor Tyrion visszajön Westerosra, akkor megzabáltatja azt a nőstény pszichot egy sárkánnyal.
2015. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jon Snownak kellet volna megölnie már és visszatértekor kellet volna leszúrnia az éjjeli őrségnek. Ez a sorozatbol kimaradt nagyon megcsonkitották a fal sztorit a HBOsok
2015. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy mostmár lassan a Mások elleni háború kell, hogy legyen a fő cselekményszál, szerintem igen. Afelől nincs kétségem, hogy el fog halálozni. Viszont Msrtin eddig sem nagyon kívánta kiszolgálni az olvasói igényeket, úgyhogy simán el tudom képzelni, hogy nem lesz kiemelt helyen a halála, hanem csak megemlítik.
2015. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy szerintem meghal, habár mint negatív karakter nagyon jó(Joffrey-nál ezerszer) de véleményem szerint nincs annyi a karakterében,hogy a 7. évadig kitartson. Ráadásul halálával továbbra sem szenvedne hiányt a sorozat negatív szereplőkben mert jön Euron..
2015. júl. 22. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Remélem nem. Ő Theon-nal ellentéteben tökös legény.
2015. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!