Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló film mint a Halálhegy:...

Hasonló film mint a Halálhegy: A Gyatlov-rejtély?

Figyelt kérdés

Az lenne a fontos h ilyen rég történt érdekes incidenseket dolgozzon fel a film mint pl ez.Esetleg: Az idő pallosa - A Philadelphia kísérlet?

ha jól tudom ez a Philadelphia-i teleportálással kisérletezéseket mutatja be vagy legalábbis a köré épít.Szóval régen voltak ilyen bizar dolgok meg ezek h rejtélyes megmagyarázhatatlan dolgok.És ilyenekről amit csináltak filmet az érdekelne.Köszi eéőre is.Kicsit kusza tudom de máshogy most nem bírtam megfogalmazni.



#film #rejtély #hasonló #misztikus #Halálhegy A Gyatlov-rejtély #A Gyatlov-rejtély #Dyatlov Pass Incident
2015. júl. 22. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok, viszont ezer köszönet a Halálhegyért, megvan, hogy ma este mit fogok nézni. :)
2015. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) valamivel akkor mégis többek lettünk. Jó film ajánlani tudom!Ha esetleg találsz majd hasonlót és megírod a címét megköszönném! :D jó filmezést
2015. júl. 22. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
The Blair Witch Project
2015. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Frankenstein-teória


[link]

2019. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!