Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmekben van olyan,...

Melyik filmekben van olyan, hogy az egyik szereplőnek van sötét oldala is, de a szerelem segít rajta?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 22:04
 1/4 anonim válasza:
Én nem teljesen értem hogy mire gondolsz, de van egy film, aminek az a címe, hogy Ne csókold meg a menyasszont!, és abban a csaj apja ilyen gengszter vagy nem tudom mi, és a film végére így barátságosabb lesz. Szerintem nem pont olyan, mint amilyenre gondoltál, de ha megnézed remélem tetszeni fog, mert nagyon jó film. :)És ha jól emlékszem fent van YouTube-on.
2015. júl. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

OK, megnézem!

Olyanra gondolok, hogy van valami gáz mondjuk a pasival, pl. hajlamos nagyon szemét lenni, vagy drogozik, vagy valami gonosz lény lakozik benne, de aki igazán szereti, nem fél tőle, elvisel mindent és így közös erővel legyőzik a rosszat. Most, ahogy leírom, kicsit a Szépség és a Szörny jutott eszembe.:) Meg az Unborn is, de ott asszem végül hiába hitt a kedvese igazi énjében a csaj, nem az győzött.

2015. júl. 27. 10:21
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Így már értem! Akkor a Bunkó vagyok, így hódítok! c. filmet nézd meg!! Fent van YouTube - on is :) :)

2015. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pstalex válasza:

Például a Lány és a farkas (Red Riding Hood - 2011)

https://www.youtube.com/watch?v=iMOxqQ9q36E

2015. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!