Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elképzelhető hogy a zöld...

Elképzelhető hogy a zöld ijász 3. évadjának lesz magyar szinkronja?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 22:55
 1/3 anonim válasza:

Én úgy hallottam hogy nem, de a remény hal meg utoljára. Igaz ha nagyon le akarnák szinkronizálni, már megtették volna és nem a cobra 11-nek meg helyszinelőknek az isten tudja hányezredik részét rángatnák elő. Állitólag kicsi volt a nézettsége bár szerintem ez inkább azért van mert ha vki megszerette az 1. Évadot az a másodikat már megnézte a neten ahogy kijött és nem várt a bizonytalan szinkronra (még ha jött is szokatlanul korán). Én is végül a 3. Évadot már megnézem a neten amikor fent volt az utolsó rész is mert már elegem lett a várakozásból. Amúgy szerintem jó évad és elég hülye az RTL hogy inkább ismétlésekkel nyomja tele az estéket, de hát ők tudják.

De azért még látok esélyt a folytatásra (kétféleképpen is ;)) lehet hogy a cool leadja. Láttam mostanában egy-két olyan sorozatot az ajánlóba ami ott már 3-4. Évadnál jár az RTL meg hagyta az 1. Után. Vagy esetleg a màsik, ha ők meggondolják magukat, hallottam olyat hogy 1 év után olcsóbbak a jogdíjak vagy mi... szoval akkor is csak max októberben.

2015. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem maradok az online nézésnél, az egyszerübb
2015. júl. 26. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Külföldön szeptember 22-én jelenik meg a 3. évad dvd-n ezután minden bizonnyal az RTL Klub is megveszi!

Tehát a 3. évad le lesz, szinkronizálva.

2015. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!