Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto Shippuudenben ki az...

A Naruto Shippuudenben ki az erősebb szerintetek?

Figyelt kérdés
Naruto vagy Sasuke ? a mostani részek alapján .. És ki a kedvencetek a sorozatból ? és miért ? :)
2015. júl. 27. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan erősek:D Kész. Mikor ki győz éppen. De belül Naruto sokkal erősebb szerintem. És kedvencem...lássuk csak. Hinatát nagyon szeretem, mert cuki és hűséges. Kakashit, Gait, yamatot, mert viccesek meg mert irtó jók. Garat, Shikamarut, meg még sokakat:D
2015. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát felsoroltad a fél animet :D de igen én is így vagyok velük nehéz választani közölük de én Jirayia-t is nagyon szeretem igaz ő a 150 rész körül meghal :( de attól még nagy arc volt
2015. júl. 27. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen tudom, őt is bírtam:D Szegény:c Igazából csak Sakurát nem szerettem egy időben, meg Sasukét...no meg a gonoszokat természetesen...kivéve az akatsuki:D Amióta megismertem az egy akatsukis életét azóta nem lehet őket nem szeretni:D
2015. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kishimoto a legerősebb úgy is.
2015. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NarutoFan666 ***** válasza:
Naruto és Sasuke szerintem is egyforma erősek. Az nyer akinek épp jobb napja van. A top5 kedvencem (nem sorrendben): 1.Naruto mert aranyos vicces és imádom a hogy soha semmit nem ad fel 2.Hinata cuki, kedves és imádom a byakugant 3.Itachi olyan cuuuki meg eszméletlenül erős meg a múltja hogy Sasukéért mindent megtenne (Sasukét speciel utálom de mindegy) 4.Gaara ő is cuki :) meg olyan szomorú volt a gyerekkora akár Narutonak 5.Pain/Yahik: yahikokénk cuki Paintként meg eszméletlen. :) Igen nekem köbö mindenki cuki xD Akit nagyon nem szeretek Sasuke, sakura meg Orochimaru.
2015. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!