Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meddig vetítik a Jurassic...

Meddig vetítik a Jurassic World-öt a mozikban?

Figyelt kérdés

Augusztus 20-a körül még látható lesz? Ha jól látom, a Cinema City még jövő héten is vetíti.

Egy rokonommal találkozom akkor majd, és vele szívesen megnézném, azért kérdem.



2015. júl. 27. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
06.12-én mutatták be, a filmeket általában 7-8 hétig szokták adni, 20-a ráadásul pont csütörtökre esik, aznap mutatják be az új filmeket, szóval nagyon necces. Ugyanakkor a JW brutál sikeres, lehet, hogy műsoron tartják addig. Ha pedig a CC-ben nem is, a Sugár mozi Zuglóban rendszeresen tart utánvetítéseket baromi jó áron a máshol már nem látható filmekből.
2015. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És 3D-ben tartják azokat a vetítéseket? :)
2015. júl. 27. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A Sugárban legtöbbször az új filmeket szokták adni 3D-ben, CC-be nem járok, de gondolom ott is. Bár a JW-t pont utóbbiban láttam és igazából én abszolút nem éreztem a térhatást, (más filmekkel nem volt még ilyen gondom) úgyhogy én nem ajánlom kiadni rá a plusz pénzt.
2015. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én láttam már a JW-t, és nekem nagyon tetszett 3D-ben. Szóval arra fogunk menni. :)
2015. júl. 29. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!