Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vito Corleone mit tett volna...

Vito Corleone mit tett volna Fredo-val, amikor az elárulta a családot? Megbocsátott volna a fiának, ha még élt volna? És mit gondolt volna arról, hogy Michael megölette a saját bátyját?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztos vagyok benne, hogy mélységesen csalódott volna, és elfordult volna mindkét fiától.

De ilyen szempontból az öreg dont és Michaelt nem lehet egy kalap alá venni.

Vitonak Mike, Fredo és Sonny volt a családja, azonban Mike-nak emellett saját gyermekei voltak, és Fredo az ő életüket kockáztatta. De mg adott volna második esélyt, azonban Fredo halála előtt, amikor Mike-kal beszélgetett, egyértelműen látszott, hogy kiszámíthatatlan, és a jövőben is fenyegetést jelentene. Nemien volt más megoldás, szerintem. Vito valószínűleg nem ölette volna meg, hiszen a fia volt, és az öreg nem volt pszichopata. Biztos talált volna valami megoldást... Ami vagy működött volna, vagy nem.

2017. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ölte volna meg ez biztos. Inkább megvárta volna hogy atadja a keresztapasagot és majd az elintezi Fredot. Ha úgy nézzük Sonny halálát sem bosszulta meg az öreg mert megesküdött rá az unokaira, de Michael megtette amikor ő lett a Don és ez így volt kitalálva szerintem. Szóval nem, nem nyiratta volna ki a saját fiát.
2022. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!