Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a Teen Wolf ez micsoda?

Ez a Teen Wolf ez micsoda?

Figyelt kérdés

Az tudom hogy valami sorozat, ez a Twilight féle "tinivámpír" farkasos megfelelője? Csak mert manapság tele vele a padlás, többek közt a GYK-n. Meg hatalmas rajongótábora van.


Miről szól például? Ez a legújabb tiniőrület?



2015. júl. 30. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

a twilight egy nyálas film, a Teen wolf ezzel ellentétben egy akciódús, adrenalinnal teli sorozat, ami tinikről szól, de nem a nyáladzáson van a hangsúly, és ahogy telnek az évadok, a tinisorozatból szépen átment horrorba.


vérfarkasokról van szó, de van benne sokféle lény. és a farkasokat ne valami csillogó fejű nyálgépnek képzeld!


nézz bele, megéri, nemcsak tiniknek! az első évad még igen, de utána fejlődött

2015. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne hasonlítsd a Twilighthoz, a Teen Wolf teljesen más.

Szerintem nem számít "tiniőrületnek", legalábbis én nem ismerek annyira sok embert, aki szeretné. Szerintem jó sorozat, nem tökéletes, és vannak hibái, de én nagyon szeretem. Az első évad kicsit gyenge, de egyre jobb lesz. A tartalom alapján tényleg sablonos tinisorozatnak tűnhet, de szerintem nem az. Egyedi, és egyáltalán nem csak a nyáladzás meg a szerelem megy benne, mint a Twilightban. [link] Itt olvashatsz kritikákat a sorozat évadairól, ha érdekel. Szerintem érdemes elkezdeni, de mint már mondtam, az első évad tényleg kicsit gyenge.

2015. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jóég hogy pont a Twilight-hoz hasonlítani... ahhoz a borzalomhoz sztem egy sorozatot sem lehet hasonlítani... vagy csak én nem nézek elég szemetet. :D

Egyébként a legjobban a YT-s videók beszélnek, de maximálisan egyet értek az előttem válaszolókkal. Ha nem nyálas tinirománcos vámpíros sztorira vágysz, hanem akciódús néhol poénos pillanatokkal tarkított természetfeletti elemekkel tarkított sorozatra vágysz tökéletes választás.

Egyébként én azok táborába tartozik, aki az 1-3 évadot imádta. (lány vagyok 23 éves) De nem tudok vitatkozni vele, hogy a 4 évad is kellően horroros lett. Az 5. évadba pedig még nem kezdtem bele.


www.youtube.com/watch?v=4avA65W3zyk

2015. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem ismerem, azért kérdeztem. Nem hasonlítottam a twilighthez, csupán rákérdeztem, hogy ez is abból az akolból való-e, mert azt bár egy percet nem láttam egyik filmből sem azt nagyjából be tudom lőni hogy micsoda. Ne essetek nekem emiatt. :)
2015. júl. 30. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég érdekes mítoszok vannak benne, Nogitsune, Banshee, Berserker stb. Mondjuk a Supernatural közelébe sem érhet.
2015. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!