Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Az utolsó...

Erimida kérdése:

Mi a véleményetek Az utolsó léghajlító c. filmről?

Figyelt kérdés
A minap láttam és csak szerintem ilyen borzasztóan pocsék film? Sok dicséretet is olvastam róla, de akkor is szörnyű. Nem is hasonlít a meséhez. Nektek hogy tetszett?

2015. júl. 31. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Förtelmes volt. Konkrétan megerőszakolása a mesének... A jelenetek borzalmasak voltak, az idomítások röhejesek ( 5 ember kellett hogy egy kavicsot mozgásra bírjanak?Mesében egy másik jelenetnél 4 ember lebont egy hatalmas falat...) Pedig a filmet nagyon vártam :( Még 3D-ben néztem meg moziban... Inkább maradok a mesénél / képregényeknél ami avatar szériával kapcsolatos...
2015. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
(1) A mesét mai napig párommal nézzük. Reggelihez beteszünk egy részt és megnézzük. 24-25 évesen. Konkrétan egy mestermű az avatár széria.
2015. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol olvastál dicséretet?:0 Mindenki szerint rossz...sőt, értékelhetetlenül pocsék. Főleg a sorozathoz képest, ami az egyik legjobb a műfajában. Azért is nem lett folytatva a film, mert senkinek se tetszett. Mondjuk alapból nem volt túl okos aki kitalálta, hogy egy sikeres rajzfilm sorozatból legyen film...az ilyen adaptációk a legtöbb esetben borzalmasan rosszul sikerülnek.
2015. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 khm khm Dragon Ball Khm
2015. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem láttam a dragon ball filmet, de azt írtam, hogy a legtöbb esetben rossz, nem azt hogy az összes...már ha azt akartad jelezni a khm khm el:p
2015. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 E1D1E válasza:

Én bírtam, jó kis film lett. A rajzfilm tényleg jobb volt de a film sem anyira rosz. A d-war - sárkányháború na az tényleg tré, de ez simán a nézhető kategóriába sorolandó.

Várom már a folytatást!

2015. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy a Dragon Ball film is egy okádék.
2015. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon rossz film

engem a legjobban a szereposztás akasztott ki. de komolyan hogy a bánatba tudtak össze szedni ilyen színészeket? nem is hasonlítanak a "meséhez". Aang egy dagi, nagyon komoly gyerek a filmben a sorozatban pedig jókedvű, játékos és kedves. Katara kb 10 évesnek néz ki és a magyar hangja valami borzalmas. de a viselkedése is egy esetlen buta lánynak mutatják be, pedig nem is ilyen... olyan borzasztó nyugodtan kezel minden egyes feszült helyzetet szinte semmilyen érzelem nem látszódik az arcán soha.. sokka úgy ahogy van jellegtelen. a mesében tök vicces szórakoztató a filmben meg tök lapos unalmas. zukon nagyon kiakadtam. az eredetiben egy fehér bőrű sebhejes srác. itt meg egy elálló fülű ARAB. komolyan az egész átkozott tűz hadserege arab. HÁT MI EZ?? ráadásul a tűz ura engem egy római császárra emlékeztet. iroh bácsit fel sem ismertem. lehetett volna dagibb.


ami még kiakasztott az hogy az idomár szó eltűnt helyette a hajlítást használták..


és mi az hogy a tűz idomárok (hajlítók) csak fáklyából meg tábortűzből tudnak idomítani. magától miért nem mikor az eredetiben úgy van...


alapjába véve nagyon rossz film, nem hasonlít a sorozatra, borzalmas szereposztású, effektű, alig tudjuk követni hogy mi zajlik össze vissza beszélnek benne.

2015. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jah 5 ös akkor rendben vagyunk, félre értettem az írásos krákogást:D és ha így vagyunk meg se fogom nézni:'D
2015. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8.-Te szinkronosan nézted a sorozatot? Csak mert sokan a szinkront is kritizálták. A film szerintem sem volt jó, de legalább a röhejes idomítás helyett az eredeti hajlítást használták.
2015. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!