Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért számít, hogy mikori egy...

Miért számít, hogy mikori egy film?

Figyelt kérdés
Sokan vannak itt, akik ötleteket kérnek, hogy milyen filmet nézzenek, de néha ott a kikötés, hogy ne legyen xy évnél régebbi. Miért számít ez? Reálisan gondolkodva csak az számít, kinek mennyire tetszik egy film, az évjárat mellékes! Vagy nem annyira?

2015. aug. 1. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan teljesen mindegy ..


De számít mert valaki a régi fílmeket valaki meg az új filmeket szeretik...


Meg van egy xy-on évszám ahol rettentő jó filmek voltak egy bizonyos illetőnek...


Meg nem mindegy hogy fekete-fehér vagy szines filmet szeretne.

2015. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2015. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az engem is érdekelne klubhoz...nem a képkockák minőségétől/színességétől függ, hogy jó e egy film...legalábbis szerintem, de ezt a nézetet nem sokan osztják sajnos.
2015. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

csak tippelgetek


- fiatal "filmrajongó" --> ami régi az tuti sz@r, uncsi, gagyik a speciális effektek, stbstb. (nekem is volt ismerősőm aki kategorikusan kijelentette hogy ha egy film fekete-fehér akkor az csak rossz lehet...)


- vén róka, látott már mindent ami érdemes, de munka, kapcsolat, gyerek, bármi más miatt "kiesett" a filmnézésből és pótolni akarja az elmúlt X év termését.


Egyébként én is mindenevő vagyok, vannak kedvenceim a filmtörténet elejétől (némafilmek) kezdve napjainkig.

2015. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Azért a "fiatal"-t ugye nem mindenkire értetted?!
2015. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz (4.) és kiegészíteném egy kis gonoszkodással:


3. verzió: tucatfilmek "gyermeke", aki ha nagyon akarná se tudná igazán befogadni egy olyan film mondanivalóját, pláne nem élvezné, ami nem a pisi/kaki/fing/csajok/drog/pia/buli illetve tököscsávó/lövöldözés/több gallon vér/kilógó belek/férfiúi büszkeség, illetve a vámpír/vérfarkas/sármos/tökéletes/beleszeret/rosszfiú/vágyakozik/elnyeri szerelmét és végül a csúnyalány/gonosz szépek/menő csávó/bulik bulik hátán/disco/megszépülés/smárolás ezerrel/szép lányok megbüntetése témakörök körül forog.

2015. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok


Nem, nem minden fiatalra értettem tersmészetesen. Tisztelet a kivételnek ;)


6os: valóban, ezt kifelejtettem :D:D

2015. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
A régi filmek 95%-a elég gagyi,ezért csak a legjobbakat nézem meg a régebbiek közül,mondjuk kinek mi számít régebbinek,nekem már a Nagymenők is régebbi filmnek számít
2015. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
.
2015. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HalkHogen ***** válasza:
80%
A mai filmek 95%-a ugyanúgy gagyi...
2015. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!