Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a rajzfilm, amiben...

Killua333 kérdése:

Melyik az a rajzfilm, amiben ilyen dróton rángatott babúk vannak (de rajzolt), és ilyen katonák vannak benne?

Figyelt kérdés
Van azthiszem 6 ilyen katonabábú, akik közűl meghal egy az elején, és csatlakozik hozzajuk egy uj. Az újjat meg akarják a többi bábúsok ölni. A végén meg dug a szőke katonacsajjal. xD

#sorozat #film #rajzfilm #YouTube #droton rangatott babuk
2015. aug. 2. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Amerika kommandó:Világrendőrség


Nagyon beteg film.

2015. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Amúgy nem csodálom, hogy beteg, ha Trey Parker írta. xD
2015. aug. 2. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

hogy érted azt, hogy RAJZOLT??? rohadtul nem rajzolt, ez egy bábfilm.


egyébként ez egy mai, nagy költségvetésű hollywoodi (leginkább michael bay által rendezett), nacionalista pamflet akciófilmnek a paródiája, és tényleg rohadt jó. viszont tájékozottnak kell lenni, ha meg akarod érteni a társadalomkritikus élét, nem csak az öt perc hányáson meg a bábuk dugásán akarsz röhögni.

2015. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősőmnek kerestem, és ő mondta, hogy rajzolt, bocsánat. Egyébként én nem ismertem, szóval amúgy nem tudom milyen.
2015. aug. 3. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!