Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sehol se találok egy részt az...

Sehol se találok egy részt az "Egyszer volt. " című francia rajzfilmsorozatból. Melyik lehetett ez?

Figyelt kérdés
2001 körül láttam a Minimaxon. Úgy rémlik, mintha az Egyszer volt az Ötlet egyik része lenne, mert az van benne, hogy a gyerekek a Mester körül ülnek a szobában, mint ahogy az Ötlet részei is vannak, de valami olyan van benne, hogy a Mester a gyerekekkel képzeletben időt utazik valami időgéppel. Emlékszek benne egy olyan jelenetre, hogy visszamennek 65 millió évvel ezelőttre, az időgép egy dzsungelben jelenik meg egy kardfogú tigris alatt, ami elkezdi üldözni őket, aztán lehagyják, sétálgatnak és mondják, hogy szép, békés hely, aztán jön a meteor ami kiirtotta a dinókat és menekülniük kell.

2015. aug. 3. 21:43
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=DLD-f4ah4n8&list=PLBOpeQhOyO..


Ebben benne van az elsőn kívül az összes ... az Ötlet rész (igaz "visszafelé"). Nekem elsőnek adja ajánlóba az első részt is.

2015. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2015. aug. 4. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm! Évek óta ugyanezt a részt kerestem, de eddig nem jöttem rá, melyik sorozat melyik epizódja lehetett.
2015. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!