Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek a dr csontból melyik...

Annuka kérdése:

Nektek a dr csontból melyik volt a kedvenc részetek?

Figyelt kérdés
A rész számát is és egy rövid leírást a részről is légyszíves! Köszönöm!

#sorozat #film #Dr. Csont #TV #kedvenc rész
2015. aug. 3. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig az évad utolsó (néha utolsó előtti) és az évad első részei tetszenek, a többi szörnyű unalmas, az egészben Bones és Booth kapcsolata érdekes. Illetve még tetszenek a karácsonyi részek is mert van benne valami változatosság, meg azokat amikben valamilyen fertőzésnek vannak kitéve, az legalább izgalmas.

Sajnos a részek számát nem tudom, de wikipédián minden rész tartalmát eltudod olvasni


Négy évaddal voltam lemaradva, nem rég pár hónap alatt megnéztem az összes részt, de a végére már nagyon untam sokat pörgettem a kihallgatásos részeket.

Minden részben ugyanaz történik simán lelehet írni:

(/=vagy)

->hétköznapi emberek megtalálják a hullát/Bones és Booth otthon

->kimennek a terepre

->bevitetik a hullát a laborba

->Hodgins agyaskodik a megtisztítással kapcsolatban

->Booth és Sweets/Bones elmegy a családhoz/vagy behívják a családtagot

->Bones vizsgálja a csontokat

->Angela arc rekonstruál vagy videókat mutat az áldozatról

->Hodgens talál valamit az áldozat ruháján

->Bones és Booth/Sweets kihallgat valakit

->labor/Angela gépe

->Booth nyomoz Sweetsel, a laborban a gyilkos fegyvert keresik

->laborban kitalálják a gyilkos fegyvert, ezt Angela gépe be is mutatja

->Boneés Booth terepen, ahol Bones megtalálja a gyilkos fegyvert

->kihallgatás Bones és Booth

->Bones és Booth beszélgetnek/isznak/esetleg ott van a gyerek is


Körülbelül ennyiről szó egy rész, ami ezek között van az emberi kapcsolatok na nekem azok a z érdekesek.

De ért néha már irritáló mikor Bonesék nászútjukon is nyomoznak.

2015. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6x22 ez a top kedvencem, nagyon jo resz

Egy bergyilkosra vadasznak mar regebb ota aki egykor Booth kollegaja volt mint mesterlovesz, es erkolcsi megfontolasbol a sajat kezebe vette az igazsagszolgalatatast. Megprobalja Bootht is megolni de hiba csuszik a tervebe es helyette Vincentet, a gyakornokot lovi le aki ott a labor padlojan, Bones es Booth keze kozott meg is hal. Azon az ejszakan fekszik le Bones es Booth. Vegul megtalaljak a gyilkost, ahogy nyilvan sejtheto.


4x24 es 4x25

Az elobbi csak egy sima ugy ahol Bones eldonti h gyereket akar klinikai uton es Booth spermajat akarja hasznalni. A resz kozben Boothnak folyamatosan latomasai/hallucinacioi vannak es a vegen kiderul h agytumora van es azonnal meg kell muteni.

A kovetkezo reszt Booth almodja mikozben a mutet utani melyaltatasban van, szerintem nagyon kulonos ahogy kicsit megcsereltek a szerepkoroket.


9x4

Ez a Christopher Pelant nevu sorozatgyilkos es hacker szal lezarasa igy nem art megnezni a tobbi ehhez kapcsolodo reszt is mert nagyon jok.


9x24 10x1 10x2

Ezek a J Edgar Hoover aktaira epulo osszeeskuvesrol es zsarolasi halozatrol szolnak. A 9. Evad vegen Boothra kuldenek profi kommandosokat h oljek meg ot de o vedekezik es egy szuper akciojelentben megoli majdnem mindet. Mivel azonban az FBI is resze az osszeeskuvesnek ezert bortonbe kuldik Bootht mert embert olt es nem hiszik el neki h onvedelem volt. A 10. Evad elejen leplezik le az egsz osszeeskuvest de Sweets meghal :(((

2015. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6/ 22- ezt az előző válaszoló már leírta.


6/ 9 - Amikor a talált holttestről kiderül, hogy rendkívül hasonlít az élete (meg a külseje is) Bones-ra. Ez arra készteti, hogy átgondolja az életét, és itt jön rá, hogy elveszítette Booth- t. Szerintem az egész sorozat legjobb része.


5/1- A jósnős sztori. Itt vallja be Booth Bones- nak, hogy szereti, igaz, gyorsan vissza is szívja, mert nem biztos benne, hogy igaziak- e az érzelmei, vagy csak az agysérülése váltotta- e ki őket.


4/ 22 (?)- Amikor a ravatalozóból kilopja a csapat a holttestet, mert rájönnek, hogy gyilkosság áldozata lett. Ez volt a legviccesebb rész szerintem.


6/13 - Végre szakított Booth és Hannah :) Alig vártam....


6/ 16 - Amikor beragadtak a liftbe. Itt már majdnem összejöttek.


Ezeken kívül nagyon sok jó rész volt az első 6 évadban, utána sajnos ellaposodott a sorozat. Az esküvő része is tetszett, szép volt a fogadalom- jelenet.

2015. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!