Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan klasszikus...

Kill The Sexplayer kérdése:

Vannak olyan klasszikus filmek, amiket egyenesen szégyelltek, hogy nem néztetek meg? Miért?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem logikus a kérdés,ha szégyellném,hogy nem láttam,akkor egyszerűen megnézném,ha klasszikus ha nem,ha pedig nem érdekel az a bizonyos klasszikus film,akkor az sem izgat,hogy szégyellnem kellene magam miatta.
2015. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért létezik köztes állapot.
2015. aug. 4. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van, bár attól függ, kinek mi a klasszikus...

Star Wars ilyen volt nálam... sokáig nem érdekelt. De nemrég bepótoltam, a kisfiam hatására, ő imádja, és azóta én is. :)

De próbálom behozni lassacskán a hiányosságaimat.

2015. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szégyellni nem szégyellem, de persze: vannak olyan filmek, amik nagyon híresek, és "illene" őket megnézni, ha már filmrajongó vagyok. Pl. a 12 dühös ember ugrik most be. Vannak olyan alapfilmek, amik valamiért nem kötnek le, bár elismerem az értékeiket.
2015. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Titanic - nem szeretem a nyáladzást


Ryan közlegény megmentése (és hasonlók)- Nem szeretem a háborús filmeket.

2015. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom a filmeket, minden műfajt kivétel nélkül szeretek, de én se szégyenkezem soha ilyesmi miatt! Belenéztem a Mátrix első részébe néhány jelenet erejéig, láttam a tévében csomószor A keresztapa-trilógia bemutatóját, szintén néhány jelenet A Gyűrűk ura első részéből, és én személy szerint mindegyiket unalmasnak találtam. A Harry Potter-t pedig már a legelső rész elején megutáltam, azt sem néztem végig.
2015. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!