Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan sorozat...

Tudnátok mondani olyan sorozatot, ami inkább a reális élethez, tizenévesek gimis életéhez fűződik? Már a Kínost (Awkward) kinéztem, most jön augusztus 31-én az 5. évada és nem bírom ki hogy ne nézzek addig valami hasonlót.15/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Carrie naplóját és a Glee-t, az utóbbi kicsit musicalszerű, kb. 5 dal van részenként.
2015. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pretty little liars, hidd el nem fogod megbánni ha egyszer elkezded, kicsit krimi, gimis lányokról szól. Van benn nyomozás. Gyilkosság. De nagyoon izgalmas, legalább nézz bele, remélem tudtam segíteni
2015. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd a Faking it-et. Nagyonnagyon jó, bár még csak két évada van... Két csajról szól, akik legjobb barátnők és leszbinek tettetik magukat, hogy menők legyenek. Aztán persze egy csomó bonyodalom, romantika, jó poénok és jó pasik:)) én most nézem másodszor, nekem nagyon tetszik. És még nem tudom, mikor, de jön a 3. évada:)) Ha tetszik a téma, akkor nagyon lehet szeretni:) remélem, segítettem:)
2016. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!