Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi fantasy mese címe ami az...

Régi fantasy mese címe ami az RTL-en ment SOS?

Figyelt kérdés

Régen ment az RTL-n, már vagy 7-8 éve legalább. (talán az F-Zero előtt) Rengeteg helyen utánanéztem, de semmi. Arról szólt, hogy volt egy település, talán város, ha jól emlékszem. Mellette volt egy erdő, ahol néha megnyílt, vagy megynyitottak egy átjárót ami egy másik világba vezetett. Úgy emlékszem véletlenszerűen nyílt egy kékes átjáró, ahol mindenféle szörnyek meg ilyenek voltak odaát. Fiatal srácok/lányok voltak a szereplői, meg ha jól emlékszem, egy kis szörny is velük tartott. Voltak benne nagy különös szörnyek is. A lényege részenként az volt, hogy átmennek abba a világba felfedezni ezt-azt és találkoztak barát szörnyekkel is. Plusz voltak benne harcok is...

Eléggé homályosak az emlékeim róla, de annak idején a kedvencem volt. PLS! Aki tudja a címét írja meg. Előre is köszönöm!



2015. aug. 4. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem a Digimon, akkor passz.
2015. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem! Azt hiszem talán ANIME, vagy hasonló. Külsőre olyan inuyasha szerű mese. Külsőre csak.
2015. aug. 4. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Yu-Gi-Oh


Megaman NT Warrior


??

2015. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Komolyan, aki nézte a Yu-Gi-Oh!-t az, hogy mondhatja erre a leírásra azt? :D

Megaman se ilyesmi téma volt..

2015. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

W.I.T.C.H.

Szerintem ez volt.

2015. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát öcsém te nagyon király vagy! az volt a W.I.T.C.H.!!!

Már ránézésre tudtam, hogy az. Hány embertől megkérdeztem már és semmi. :D Köszi szépen 10000000 köszönet. XD

2015. aug. 6. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy tudtommal a witch a tv2-n ment. Ezért volt a zavarodás, mert rtl-n a winx club ment. S mindenki az rtl-re asszociált. S a szereplők is legjobban csak fiatal lányok.

Ha tv2-t írsz, és lány szereplők akik átjárnak ide-oda, harcolnak azonnal kaptál volna választ. :)

2015. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen írtam, hogy már nem nagyon emlékszem. Egy pár figura rémlett meg az a nagydarab orkszerűség. Bár úgy látom csak 2 évada van. Magyarul legalábbis. Aztán még a Szellemírtók új kalandjai-ért nyáladzok még nagon, bár azt már sehol nem találni magyarul olyan minőségben ami nem tól rosz. nCore-on sem.

Amúgy köszi még egyszer.

2015. aug. 6. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Szellemírtók a Viasat6-on szokott menni néha.
2015. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!