Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Pretty...

Mi a véleményetek a Pretty Little Liars utolsó évadáról?

Figyelt kérdés

SPOILER FÉLESÉG

Én sajnos nem bírtam megállni és már az elején rákerestem neten arra, hogy ki ,,A". Viszont nem úgy fest, hogy a sorozatban is az lesz akire gondolok, pedig úgy sokkal jobb lenne.

Kíváncsian várom a jövőheti részt, remélem kiderül végre az igazság.

Mi a véleményetek a sorozat végéről? Szerintetek nem lett kissé vontatott így a 6. évadra? Szerintetek ki A? :)



2015. aug. 6. 17:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Én is pont most néztem meg a 9. részt az új évadból. Őszintén szólva, én már kicsit belefáradtam, hogy azon gondolkozzak, ki is lehet A. De a mostani tippem az, hogy az új srác, aki feltűnt, és akiről a sorozatban is azt hiszik, hogy ő A, na szerintem ő A vagy nagyon szorosan köze van a dologhoz. Emily barátnői is furcsák, Monát pedig rendesen félre vezették. Te mit gondolsz? Szerinted ki A és ki a vörös kabátos?
2015. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is fárasztó, hogy mindig mást találnak ki A-nak. Szerintem ez a Charles dolog csak félrevezetés és figyelemelterelés. A megérzésem teljesen az, hogy Charles NEM A... Hülyeség lenne és pláne nem meglepetés. Még pedig egy ilyen sorozatban pont az lenne a lényeg, hogy a végén koppanjon egyet az ember és sokkot kapjon, hogy úúúr isten, rá nem is gondoltam!

A legeslegdurvább és fordulatosabb az lenne, ha a csajok közül lenne valaki A. A 9. rész végén a fekete kapucnis szerintem csak A segítője, és A pedig a piros kabátos, aki meg tuti, hogy lány... Más különben miért hordana női kabátot? :D Nálam már az is felmerült, hogy az Ali anyja A, de mivel elolvastam a spoilereket, még mindig úgy gondolom, hogy az lesz A, aki a könyvben is.. vagyis... nem írom le, ha csak nem szeretnél spoilert, de lehet, hogy már te is tudod :D

2015. aug. 7. 10:26
 3/12 vali9676 válasza:
en meg csak az 5 evadnal jarok de mindig akit A nak hiszunk sosem az , mar a talalgatasok sem ernek semmit .. ezt direkt igy csinaltak mar h majd ok a vegen megmutatjak ki is A es majd meglepodunk rajta vagy valamk , szoval nem erdemes talalgatni ugy is valami nagy fordulat lesz benne :)
2015. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazad lesz, és fordulatos lesz a vége. Mert ha kiderülne, hogy pl Noel vagy Jason, vagy az a másik csávó akit Hermynek csúfoltak az lesz, az nagyon gagyi lenne és értelmetlen.
2015. aug. 7. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Már nagyon várom, de egy kicsit tartok tőle hogy megint nem derül ki...mindenesetre reménykedek. A 6. évad pont hogy izgalmas, szerintem az 5. évad volt vontatott. Én nekem mindig is gyanús volt Jason, de a 6x07 után őt kilőttem, úgyhogy most ötletem sincs.
2015. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nos, Cece A. Elvileg fiú volt de átoperáltatta magát lánnyá. Ő Charles DiLaurentis.
2015. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 vali9676 válasza:

Hat a 6 evadban mar tuti kiderul ki A es lesz 7 evad is

En olyan szemelyre tippelek aki kozel al Alisonhoz

2015. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez honnan jött neked h átoperáltatta magát? :D
2015. aug. 16. 21:02
 9/12 anonim válasza:

SPOILER*

Mivel,hogy ő fiú volt.A videókon is rajta van,és a képen is ahol Jasonnel és Mrs.D-vel vannak.És mert a Charles nem lány név :DD És még mikor kicsi volt már akkor is lány ruhákat hordott.Aztán Mrs.D-vel úgy tettek mintha Charles meg halt volna és így az lehetett aki valójában volt, átoperáltatta magát és Charlotte lett.

2015. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szetintem csak egy fiús lány volt kiskorában... :D mégis miből operáltatta volna át magát fiatalként, ha egy intézetben lakott?
2015. aug. 23. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!