Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért imádja mindenki az Így...

Miért imádja mindenki az Így jártam anyátolkal című sorozatot? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sokan szeretik az ismerőseim közül is és nem értem hogy miért. Eddig kb 10-15 részt láttam belőle és szerintem egy nagy sz@r! A színészi játék erőltetett (talán Lilly-t és Marshall-t alakító színészeké nem ,de ők is sokszor túljátszák a szerepüket), kb 5 részenként van egy olyan poén ami egy kicsit is mulatságos, a sztori is elég vérszegény (Ted elmeséli a gyerekeinek hogy régen mekkora pancser hímringyó volt). Ilyen sorozatok közül ott van például a The coupling (Páran párban) is ami sokkal humorosabb, érdekesebb , szórakoztatóbb mint az Így jártam anyátokkal és még a szereplők is szerethetőek. Mindezek ellenére a Coupling csak fele olyan népszerű mint az így jártam anyátokkal.

Most sokan azt hihetik hogy ezt csak gyűlölközésből írtam, de nem, egyszerűen csak nem tudom felfogni hogy mit esznek ezen a színvonaltalan hányadékon az emberek.


2015. aug. 6. 20:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A címben az anyátokkalt egy ''k''-val írtam úgyhogy javítanék mielőtt a ''nyelvtan nácik'' javítanának ki engem
2015. aug. 6. 21:00
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Két k-val sem lenne jó, mivel az o betű után nem kell az l.
2015. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megtennéd hogy inkább a kérdésre vászolsz?
2015. aug. 6. 21:25
 4/12 anonim válasza:
Mert jó!!!!!!!! ;)
2015. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok a kérdésre, mivel nem szeretem én se a sorozatot.
2015. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszolónak mondanám hogy a fenti szövegben cáfoltam meg azt hogy jó a sorozat.

Szóval kérlek indokold meg hogy miért jó, ha én is megindokoltam hogy miért nem jó.

2015. aug. 6. 21:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem cáfoltad, csak kifejtetted, hogy neked miért nem tetszik.

Miért Justin Biebert miért szeretik? És a One directiont? Még Fekete Pákónak is vannak rajongói.

Tiz az egyhez le merem fogadni, hogy az általad kedvelt sorozatokat meg sokan mások titulálják sz@rnak.

Ugyan már, kár ezen pörögni meg emiatt fröcsögni és mocskolódni. Ízlések és pofonok márpedig ízlésről úriember nem vitatkozik.

2015. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, valamiért azt hittem hogy szólásszabadság van ebben az országban...
2015. aug. 6. 22:01
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

#8 Szólásszabadság van, azt mondasz amit akarsz, csak éppen senkit nem érdekel. :)


Az még egy dolog hogy hogy valaki kirak egy ajnározó kérdést egy fos fiúbandáról, de hogy valaki azért ír ki hogy szapuljon valamit, az már eléggé nevetséges.


Ha nem tetszik, nem kell nézni.


Na ezt próbáld meg felfogni! :)

2015. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Direkt oda is írtam hogy nem azért írtam ki hogy szapuljam de mind1. És mindenki azt mondja hogy ha nem tetszik ne nézzem, de hát basszus ha ha valamivel tele van a tévé, az internet, stb. akkor hogy ne nézzem ha mindenütt ott van? És most nem csak konkrétan az így jártam anyátokkalra gondolok.
2015. aug. 6. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!