Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Attack on Titanosok! Melyik...

Attack on Titanosok! Melyik fejezetben/ epizódban ismeri be Levi, hogy szerette Petrát?

Figyelt kérdés

Azt látni, hogy fontos volt neki, elvégre ki volt, amikor meglátta holtan (animében s mangában is), meg amikor az animében kidobják a hulláját, de olvastam,h elvileg össze is akartak házasodni. AHogy néztem az animét, olvastam a mangát, Levi ezt nem cáfolta, de nem is igazolta.. Csak Levi apja mondta,h a lánya áradozott, hogy bekerült az osztagába, illetve,h elakarja magát kötelezni, de szerinte még túl fiatal még a házassághoz. Erre Levi nem mondott semmit, mert akkor nem rég halt meg..

Valaki erre konkrét fejezetet tudod mondani, ahol elmpndja,h mennyire szerette Petrát vagy,hogy tényleg elakarta venni?

Nem az apja értette félre és csak az osztagába akarta egy életre elkötelezni magát?



2015. aug. 8. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet már kicsit későn válaszolok:DD de szerintem úgy igazán nem szerette. Legalábbis nem úgy, hogy összeházasodjanak...szerintem. Biztos érzett valamit iránta, hisz ahogy írtad, ahogy ránézett a holttestére, meg az a tekintet mikor kidobják a kocsiból, valamint mikor az apja megy oda hozzá..tehát egy részen belül háromszor is kiemelték ezt, szóval biztos nem volt közömbös neki, nem csak egy "beosztottja" volt az osztagban, de azért a házasságot túlzásnak tartanám...de hát ki tudja:)
2017. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj most visszaolvasva látom hogy konkrétan nem válaszoltam :DDD azt nagyon jól leírogattam hogy szerintem mi volt közöttük , de a fő kérdést meg kihagytam:D bár hiába, mert sajnos nem tudok fejezetet mondani:( nem igazán olvasom a mangát, még csak most kezdtem el nemrég, és mivel az első évadot már láttam,ezért én a 40.fejezettől olvasom a mangát, ahol meg már réges-rég nincs szó ezekről. Viszont magában az animében ezen a (22.)részen kívűl nincs szó Petráról,meg hogy mi volt köztük
2017. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!