Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen gyakran fordítanak...

Milyen gyakran fordítanak Pretty Little Liars (hazug csajok társasága) részeket?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Amilyen gyakran levetítik az új részeket.
2015. aug. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? :D Most a 2. Évad 12. Részig van fordítva. Mikorra várható kb a kövi és milyen gyakran lesznek neten a magyar szinkronos részek??
2015. aug. 8. 01:44
 3/8 A kérdező kommentje:

Most látom h a teljes 2. Évad levan fordítva csak azon az oldin nincs fent ahol én nézem :)

Akkor mikorra várható a 3. Évad szinkronosan?

Feliratosan nem jó mert a húgom is nézi velem és még nem tud annyira gyorsan olvasni :/

2015. aug. 8. 02:08
 4/8 A kérdező kommentje:

Most látom h a teljes 2. Évad levan fordítva csak azon az oldin nincs fent ahol én nézem :)

Akkor mikorra várható a 3. Évad szinkronosan?

Feliratosan nem jó mert a húgom is nézi velem és még nem tud annyira gyorsan olvasni

2015. aug. 8. 02:08
 5/8 A kérdező kommentje:

Most látom h a teljes 2. Évad levan fordítva csak azon az oldin nincs fent ahol én nézem :)

Akkor mikorra várható a 3. Évad szinkronosan?

Feliratosan nem jó mert a húgom is nézi velem és még nem tud annyira gyorsan olvasni :/

2015. aug. 8. 02:08
 6/8 A kérdező kommentje:

Most látom h a teljes 2. Évad levan fordítva csak azon az oldin nincs fent ahol én nézem :)

Akkor mikorra várható a 3. Évad szinkronosan?

Feliratosan nem jó mert a húgom is nézi velem és még nem tud annyira gyorsan olvasni

2015. aug. 8. 02:08
 7/8 A kérdező kommentje:

Most látom h a teljes 2. Évad levan fordítva csak azon az oldin nincs fent ahol én nézem :)

Akkor mikorra várható a 3. Évad szinkronosan?

Feliratosan nem jó mert a húgom is nézi velem és még nem tud annyira gyorsan olvasni :/

2015. aug. 8. 02:08
 8/8 A kérdező kommentje:

Most látom h a teljes 2. Évad levan fordítva csak azon az okdin nincs fent ahol nézni szoktam.

Akk mikor lesz szinkronosan a 3. Évad?

2015. aug. 8. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!