Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki! Boruto: Naruto the...

Valaki! Boruto: Naruto the movie-hoz egy olyan linket nem tudna küldeni, amihez nem kell regisztrálni? Mert megőrjít, hogy tudom, hogy fönt van, de egyszerűen nem tudom megnézni. Az is jó, ha letöltöm (csak ingyen lehessen).

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!

2015. aug. 8. 03:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy mi...? Hogy a gyíkba lenne fent a neten, hacsak tegnap volt a premier Japánban? Az összes link amit találtál mind vírusos vagy csak azt akarják hogy regisztrálj, nézz után a dolgoknak mielőtt bármit letöltesz a netről...


Mostantól számítva várj egy fél évet, majd utána kezdj el keresgélni, addig biztosan nem lesz kint...

2015. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából nagyon sok kisebb részletet láttam fölrakva és emiatt gondoltam azt, hogy fönt van, még ha silány verzióban is :)
2015. aug. 9. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a trailerből voltak részletek~
2015. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, kamerás mozifelvételek voltak :)
2015. aug. 10. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!