Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen lett az alábbi videó...

Milyen lett az alábbi videó szerintetek? Min kellene javítanom?


2015. aug. 9. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapötleten... Most komolyan ? Mi ez ? És miért ?
2015. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak arra figyelek hogy maga a videó technikailag milyen arra nem tudom mit lehet mondani, semmi extra, gondolom nem vágtad a videót, pl. én olyan részt nem raknék bele ahol beszélnek a szereplők. Az apropóját a videónak meg értem, de nem gondolom, hogy ez sok embert érdekelne, csinálj valami olyan dolgot amihez több kreativitás kell, pl. ha ez egy kedvenc zenéd akkor forgass hozzá kisfilmet, akár élőszereplőset. De csinálhatsz rajzfilmet, nem olyan nehéz, vagy valami stop motion-ös dolgot. A lehetőségek tárháza kimeríthetetlen.
2015. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 2

Ha egy kicsit tovább nézted volna vagy megtekerted volna észrevetted volna hogy igenis vágtam a videót.

2015. aug. 10. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Végignéztem, nyilván vágtad, de nem erre gondoltam hanem arra, hogy tudatosan is olyan részeket raksz be amelyek jobban illenek a zenéhez és egymáshoz is.
2015. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!